Head of UNIT

з/п не указана

Вакансия в архиве

Работодатель, вероятно, уже нашел нужного кандидата и больше не принимает отклики на эту вакансию

Показать описание вакансии

Требуемый опыт работы: 3–6 лет

Полная занятость, полный день

ARGO — лідируюча Компанія в Україні в сфері fashion ритейлу з успішною історією з 1992 року — стартує відбір до команди найсильніших керівників.

Ми запрошуємо взяти участь в конкурсі на посаду HEAD OF UNIT енергійних та ефективних менеджерів з успішним досвідом в ритейлі (не продуктової роздрібної торгівлі).

Це унікальний кар'єрний шанс стрімкого професійного зростання від керівника мережі магазинів, як підрозділу, до самостійного управління Бізнесом.

Будучи HEAD OF UNIT, Ви будете відповідальні в мережі буквально за все:

  • Бренд-менеджмент, замовлення нових колекцій, розподіл та оптимізація товару, розробка та втілення плану знижок, маркетинг, стратегія і тактика продажу в магазинах, по гуртових та online каналах, а також внутрішня логістика і інше.
  • Згуртування та підвищення ефективності команди на усіх рівнях — від бренд-менеджера до продавця — Ваше ключове завдання. Успіх буде залежати тільки від Вас!

Умови:

  • Фінансова компенсація сформована по схемі Топ-менеджера: % від прибутку UNITа.

Вимоги:

  • Нам потрібні кращі з кращих, професіонали, закохані в свою справу!
  • Ми не шукаємо «начальників» — ми запрошуємо спеціалістів — експертів в основних сферах діяльності торговельної мережі. На нашу думку, тільки майстер, який заслужив повагу своїми знаннями та уміннями, може вести за собою успішних та надихати на нові звершення.
  • Якщо Ви рішучі, націлені на результат і готові до стрімкого злету кар'єри — ARGO чекає Вас.

Гарантуємо, Ваше звернення конфіденційне.

ARGO вже більше 26 років одягає українців у найвідоміші бренди світу. Будучи одним з лідерів в сфері модного ритейлу, Компанія має успішну історію на сучасному ринку одягу, взуття і аксесуарів. На сьогодні в мережу роздрібних продаж Компанії входять більше 40 магазинів в Києві, у Львові, Харкові та Одесі. ARGO представлена в Україні більше 17 відомими світовими брендами, такими як Benetton, Parfois, Orsay, MANGO, Scotch&Soda, Liu Jo, Lee Cooper, а також мережею власних мультибрендових магазинів ARGO і ARGOSHA.

Адрес

Киев, Святошинско-Броварская линия, метро Крещатик

Вакансия опубликована 14 июня 2019 в Киеве

Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено

Сопроводительное письмо к отклику