Консультант із проведення комплексного моніторингу та аналізу інформаційного поля

з/п не указана

Вакансия в архиве

Работодатель, вероятно, уже нашел нужного кандидата и больше не принимает отклики на эту вакансию

Показать описание вакансии

Требуемый опыт работы: 3–6 лет

Полная занятость, полный день

Запит на надання висловлень зацікавленості

(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант із проведення комплексного моніторингу та аналізу інформаційного поля Проекту та реформ охорони здоров'я

(пакет № IC-4.8)

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі - Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати послуг консультанта з підтримки та контролю якості робіт з розробки медичних стандартів системи електронної охорони здоров'я та правових актів.

К Консультаційні послуги включають: моніторинг засобів масової інформації (телеканали, друковані та інтернет ЗМІ) та соціальних мереж на предмет згадування Проекту та реформ охорони здоров’я МОЗ України, підготовку аналітичних звітів відповідно до технічного завдання, а також консультаційну підтримку МОЗ України у впровадженні Кластеру «Інформація і комунікація» Частини 2 Проекту. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, яке можна отримати за запитом.

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

  • вища освіта;
  • не менше 4 років досвіду у сфері аналізу інформаційного поля;
  • досвід адміністрування сервісів для моніторингу інформації в мережі інтернет з можливістю налаштування відповідно до індивідуальних вимог Замовника;
  • досвід у аналізі комплексних інформаційних кампаній у засобах масової інформації усіх рівнів;
  • досвід у дослідженні громадської думки;
  • досвід у контент-аналізі висвітлення в ЗМІ діяльності органів державного управління/
Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 17:00 21 лютого 2019 р. або подати особисто: Міністерство охорони здоров’я України, вул. Грушевського, Київ, 01601, Україна, Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Адрес

Арсенальная, Київ, вулиця Михайла Грушевського, 7

Вакансия опубликована 6 февраля 2019 в Киеве

Код вакансии IC-4.8

Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено

Сопроводительное письмо к отклику