JAVA SE DeveloperВакансия в архиве

Работодатель, вероятно, уже нашел нужного кандидата, но вы можете посмотреть похожие активные вакансии
А у вас есть резюме?
Создайте свое резюме, чтобы работодатели смогли найти вас и пригласить на работу. Это быстро и абсолютно бесплатно!
Создать резюме
Уровень зарплаты
Город
Требуемый опыт работы
от 1 100 до 1 200 EUR
Польша
1–3 года

rdGIS, poszukuje kandydatów na stanowisko Junior Java Developer

Jesteśmy zespołem ekspertów w zakresie projektowania i wdrażania specjalistycznych systemów GIS i ERP, w szczególności dla administracji publicznej i klientów z sektora energetycznego z Europy Zachodniej i Środkowej. Mamy ogromne doświadczenie we wdrażaniu baz danych przestrzennych działających na platformie Oracle Spatial, PostgreSQL, oraz aplikacji desktopowych GIS, jak również systemów billingowych i obsługi klienta SAP i Oracle.

Zadania:

Programowanie przy użyciu Java

Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań

Wdrażanie rozwiązań GIS

Utrzymanie i wsparcie systemów GIS, systemów analizy przestrzennej i rozwiązań data miningowych danych przestrzennych

Wymagania:

Doświadczenie w Java – od 1 roku. Java Standard Edition, włączając interfejsy, wyjątki, debugging, JDBC i wtyczki

Doświadczenie w relacyjnych bazach danych

Podstawowa znajomość języka polskiego

Pozytywne nastawienie

Co oferujemy:

Praca w Warszawie

Wspieramy uzyskanie wizy pracowniczej i zapewniamy orientację w nowym miejscu, jak również pomoc w znalezieniu mieszkania.

Legalne zatrudnienie zgodnie z Kodeksem Pracy, dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Wynagrodzenie miesięczne od 1100 Euro brutto

Podstawowe umiejętnosci

Java SE, XML, basics of SQL,

Dodatkowe umiejętności

Podstawy Java EE (JSP, Servlet, EJB), XSD, XSLT Hibernate, Java Script, PL/SQL

Вакансия доступна для соискателей с инвалидностью
Это означает готовность компании рассматривать соискателей на равных на основании деловых качеств. Соискатель оценивает самостоятельно, насколько требования вакансии сопоставимы с его индивидуальными особенностями.

Ключевые навыки

Java SEXMLSQL

Адрес

Варшава, Жолибож, ulica Tucholska, 12
Показать на карте

Тип занятости

Полная занятость, полный день
Отклик направлен работодателю
Сопроводительное письмо к отклику
Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено
Произошла ошибка, попробуйте ещё раз
Дата публикации вакансии
Вакансия дня
Рекомендуем

Вакансия в архиве