Страховой агент

до 10 000 грн.

Вакансия в архиве

Работодатель, вероятно, уже нашел нужного кандидата и больше не принимает отклики на эту вакансию

Показать описание вакансии

Требуемый опыт работы: не требуется

Частичная занятость, гибкий график

Ви готові почати працювати та заробляти вже зараз?

Ви хочете зробити кар'єру в стабільному і прибутковому бізнесі?

Ви хочете допомагати близьким, приймаючи участь у страховому захисті їх майна та здоров'я?

Ви хочете працювати у всесвітньо відомій компанії?

Ваш успіх і благополуччя залежать тільки від вашого бажання і готовності працювати!

У чому полягає робота Страхового Агента:

  • Страховий Агент - це престижна професія з вигідними умовами оплати.
  • Робота Страхового Агента складається із зустрічей з існуючими і потенційними клієнтами, інформування клієнтів про високий професійний авторитет та фінансову надійність СК «Глобус» VIG, просування страхових продуктів, обговорення з клієнтом ризиків, що турбують клієнта. з метою вибору необхідного йому страхового продукту та укладення договорів страхування і їх подальший супровід.
  • Робота Страхового Агента за своєю направленістю посильна будь-якій дорослій людині, незалежно від специфіки його попередньої освіти і життєвого досвіду.
  • Якщо у Вас поки немає досвіду в галузі страхування, але Ви вмієте і Вам подобається особисто спілкуватись і підтримувати добрі стосунки з людьми; якщо Ви організовані, здатні та здібні до навчання, націлені на отримання позитивного результату, ініціативні і готові працювати в команді, - то ця робота - для Вас.

Умови:

  • У Страхового Агента вільний графік роботи і відрядна оплата праці. Він сам вирішує, скільки часу працювати і скільки заробляти. У СК «Глобус» VIG найбільш досвідчені і успішні Страхові Агенти заробляють більше 1000 доларів США на місяць.

Як оплачується праця Страхового Агента?

  • Система оплати праці Страхового Агента в СК «Глобус» VIG - одна з найсучасніших на ринку. Ваш дохід складатиметься з комісійної винагороди і премії. Прогресивна система виплати винагород дозволяє успішним Страховим Агентам заробляти більше, ніж склалося на загальному ринку праці.
  • Крім матеріальної винагороди, Компанія надає своїм працівникам значний соціальний пакет, що включає цілий ряд пільг для активно працюючих та успішних Страхових Агентів.
  • Окрім цього, Ви зможете брати участь у професійних конкурсах між Страховими Агентами, за підсумками яких переможці нагороджуються грошовими призами і цінними подарунками.

Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено

Сопроводительное письмо к отклику

Вакансия опубликована 17 октября 2016