Менеджер інтернет-магазину

от 6 000 до 15 000 грн.

Вакансия в архиве

Работодатель, вероятно, уже нашел нужного кандидата и больше не принимает отклики на эту вакансию

Показать описание вакансии

Требуемый опыт работы: не требуется

Полная занятость, удаленная работа

Найактуальніша інформація та найзручніша подача пропозиції за посиланням

Коротко

 1. Менеджер бізнесу без прив’язки до офісу на тривалий час з вмінням красиво консультувати та ефективно з ініціативою розвивати бізнес. Не мережевий маркетинг, нічого нав’язувати не прийдеться. Класичний інтернет-магазин. Заработная плата від 3500 грн до 600$ або відсотки від прибутку. Мати можливість відповісти на кожен з 5 дзвінків на день, бути доступним для 2-3 самовивозів на тиждень, а також відправляти замовлення день в день Новою Поштою.
 2. Орієнтовна завантаженність для мінімальної заработной платы 2 години з понеділка по п’ятницю та 1 година в суботу, при підвищеній завантаженності застосовуються бонуси або підвищується Заработная плата.

Позиція

 1. Необхідний менеджер бізнесу інтернет-магазину, який четвертий рік успішно торгує імпортними високоякісними корисними товарами не з Китаю. Асортимент 50+ позицій. Робота з дому або в іншому приватному середовищу. Розглядаються тільки кандидати, які готові працювати мінімум 1-2 роки та вміють красиво розмовляти (не нав’язуючи товар). Обов’язкові також самостійність та ефективність дій з ініціативністю до розвитку бізнесу.
 2. Для підвищення розміру заработной платы пропонуєтсья також бути і менеджером в паралельному більш масштабному інтернет-магазині на декілька сотень позицій.

Заробітна плата та обов’язки залежать від завантаженності та результатів

Заработная плата 3500 грн та обов’язки при мінімальному завантаженні:

 1. Пасивні продажі з дому у вигляді підтвердження замовлень, розміщених на сайті, та недовгих (в середньому 5 хвилин) консультацій клієнтів, в тому числі, які подзвонять самостійно. В середньому 4-5 замовлень на день.
  1. відправка легких компактних посилок близько 100 г Новою Поштою з понеділка по суботу. Самовивіз в середньому 2-3 рази на тиждень. Зберігання товару вдома, для якого потрібно близько 3 полиць чи ящиків.
  2. ведення простого обліку продажів та витрат в 1С без знання бухгалтерії.

При підтримці інших ділянок бізнесу, як то:

 1. Просування сайту (SEO, реклама, партнерство);
  1. закупівля товару;
  2. інші питання розвитку бізнесу.
 2. Розроблена чітка система підвищення заработной платы з фіксованою сумою чи часткою від прибутку.
 3. Крім того, через 1-2 місяці планується запуск значно масштабнішого інтернет-магазину з великим асортиментом, що означає безмежні перспективи для росту. При досягненні встановлених показників в контракті Заработная плата може досягати 600$ та вище.
 4. Ще більш детальна пропозиція з обов’язками, правами та системою підвищення заработной платы буде надана на другому етапі відбору.
 5. Ми надаємо потужні та якісні смартфон та ноутбук для роботи.
 6. Заработная плата буде коригуватися пропорційно при курсі вище 26.5.

Режим роботи

 1. Для мінімальних зобов’язань робота у вас не займе більше 2 годин на день при ефективному підході завдяки наданим інструментам та інструкціям. 45-90 хвилин на прийом, підготовку замовлень та їх відображення в обліку та решта на відправку Новою Поштою.
 2. Однак ви маєте мати можливість відповісти на всі дзвінки (2-5 в середньому) в робочий час (десь з 9 ранку до 6 вечора, з 10-ї до 6-ї на вихідних). В суботу робота в половину сили. В неділю бажано, але можна і не працювати взагалі - не відповідати на рідкі дзвінки. Теж саме для можливості передзвонити протягом максимум години, краще 30 хвилин тим клієнтам, хто залишив замовлення на сайті. Для цього моніторити сайт не треба - все автоматизовано на робочий смартфон. Взагалі вся робота максимально автоматизована і рутинна складова мінімальна, папір не використовується ніколи, дії не дублюються.
 3. Ваші розмови можуть чути тільки члени родини і клієнту не має доноситися дитячий крик. Іншими словами клієнти мають відчувати від вас офісні умови - тишу, приватність та своєчасну відповідь на дзвінки з мінімальною кількістю пропущених - не більше 5%, яким необхідно передзвонити не пізніше ніж через 30 хвилин.
 4. Між консультаціями, підготовкою та безпосередньо відправкою замовлень ви вільні займатись своїми справами.

Вимоги

 1. Піклуючись про лояльність клієнтів та імідж компанії вміти надавати високого рівня консультації згідно наданих інструкцій та підтримувати високий рівень обслуговування.
 2. Технічні:
  1. Швидкий Інтернет, не менше 20 Мбіт/с, якщо плануєте займатись закупівлею, то мінімум 50 Мбіт/с;
  2. Якісне мобільне покриття;
 3. Знати письмову англійську, якщо претендуєте на заработную плату вище 300$. Українська за бажанням.
 4. Самостійність, відповідальність, організованість. Для заработной платы від 200$ постійна максимізація ефективності - автоматизація та хмарні Інтернет інструменти замість рутини та консерватизму. Для заработной платы від 300$ готовність дискутувати та імплементувати мої ідеї, бути проактивним та пропонувати свої революційні пропозиції.
 5. Для заработной платы від 200-300$ бути готовим розібратись з чимось новим, як копірайтинг, SEO, e-commerce, Adwords, соціальний маркетинг, а також сучасних інструментів для керування проектами, спільної роботи, електронних органайзерів та таскменеджерів.

Подача своєї кандидатури

Відправте у відповідь наступне:

 1. Резюме та/або у вільній формі текст презентації себе, чому саме ви підходите на цю позицію.
 2. Вулицю проживання та найлижче відділення Нової пошти до вас із зазначенням відстанні до нього.
 3. Не обов'язково, але вітається - Посилання на ваші сторінки в соціальних мережах - чим більше, тим краще.
 4. Не обов'язково - Звідки чи від кого дізналися про вакансію.

 Доступно соискателям с инвалидностью 

Ключевые навыки

КоммуникабельностьОтветственность
Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено

Сопроводительное письмо к отклику

Вакансия опубликована 11 октября 2016

Похожие вакансии

Вы откликнулись
от 6 500 грн.
Показать контакты
22 февраля

У вас слишком много избранных вакансий. Вам нужно удалить ненужные вакансии из списка избранного, чтобы добавить ещё одну.

Удалить самую старую вакансию и добавить эту
Отменить