PZU Україна 

Киев

Вакансии

5 активных вакансий

Сферы деятельности

Финансовый сектор

Я хочу тут работать
×

PZU Україна 

СТРАХОВА ГРУПА «СКАЙД-ВЕСТ» ЗМІНИЛА НАЗВУ НА “PZU Україна”.

 

НАЗВА ЗМІНИЛАСЬ – МОЖЛИВОСТІ ЗБІЛЬШИЛИСЯ.

 

Основна зміна у житті Компанії – це поява стратегічного інвестора.

 

11-річний український досвід страхової групи „СКАЙД-ВЕСТ” поєднався з 200-річними європейськими традиціями Страхової Групи PZU SA, створивши прецедент появи 100-відсотково європейської компанії на українському страховому ринку. Саме з цим пов’язана зміна назви СК „СКАЙД-ВЕСТ” на „PZU Україна”.

 

До складу Страхової групи „PZU Україна” увійшли:

 

„PZU Україна ” (ризикове страхування)

 

„PZU Україна страхування життя”

 

СОС Сервіс Україна” (послуги асістансу)

 

„Інтер-ріск Україна” (забезпечення відшкодування збитків при ДТП в Україні та за кордоном)

 

PZU SA (ПеЗетУ) – компанія із 200-річною історією, є лідером польського страхового ринку і найбільшим страховиком у Центральній та Східній Європі. Окрім страхової діяльності управляє також пенсійним фондом, інвестиційними фондами і ощадними програмами і є, таким чином, найбільшим фінансовим інститутом у Польщі.

 

За попередніми даними у 2004 році Група PZU досягла рекордного фінансового результату в історії польського страхування – чистий прибуток у розмірі більше 2 млрд злотих (приблизно 700 млн доларів США) – що приєднує її до найбільш прибуткових фінансових установ в країні, а також до найефективніших страхових установ на Європейському ринку. PZU управляє активами у розмірі біля 40 млрд злотих (біля 13 млрд доларів США). PZU діє також активно на східних ринках – у Литві є присутнім під маркою PZU Литва (PZU Lietuva).

 

Компанія «СКАЙД-ВЕСТ» зареєстрована в 1993 році у Львові. Сьогодні компанія входить у десятку найкращих компаній України. Має ліцензії на здійснення 46 видів страхування, кількість клієнтів наближається до 2 млн., працює більше 500 співробітників. Мережа Компанії нараховує 38 філій і представництв по всіх регіонах України. Всього за 11 років роботи було сплачено біля 72 млн гривень страхових відшкодувань, майже 32 млн гривень з них компанія виплатила у 2004 році, що приєднує Ії до лідерів „Національного клубу страхових виплат”. Компанія постійно підтверджує свої провідні позиції у різноманітних рейтингах, таких як « Insurance TOP», «Найбільш професійна страхова компанія» (фінансовий рейтинг газети «БИЗНЕС», де компанія впевнено утримує лідерство протягом останніх 6-ти років) та в інших.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина5

 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев