Кадровое агентство

HRAVITY 

Киев

Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Я хочу тут работать
×

Кадровое агентство

HRAVITY 

Компанія HEX | Human EXperts – рекрутингова агенція, що спеціалізується на пошуку спеціалістів за напрямком «інформаційні технології».

 

Засновниками компанії є IT-спеціалісти управлінського рівня, тому робота компанії побудована як на технологіях HR, так і на реальній експертній оцінці потенційних кандидатів – таким чином гарантуючи дійсний експертний рівень спеціалістів. Враховуючи спеціалізацію, компанія має змогу в короткі терміни збирати професійні команди.

 

Ми пропонуємо опрацьовану ринком стандарту систему гарантування, гнучку систему оплати і додаткові послуги як для великих компаній, так і для малого бізнесу. Знаходимось в самому центрі Києва, тобто у 20-хвилинній досяжності від вашого офісу – з нами зручно працювати не тільки у віддаленному режимі.

 

Для тих, хто шукає роботу ми пропонуємо агентську систему, що надає значні можливості і гарантії також і для роботодавців. Для тих, хто переїзджає до столиці з інших міст, ми допомагаємо із зміною місця проживання і захистом своїх трудових прав.