ООО Агросфера

Днепр (Днепропетровск)
agrosfera.ua
Сферы деятельности

Сельское хозяйство

ООО Агросфера

Місія компанії

Забезпечення сільгоспвиробників України сучасними високотехнологічними засобами захисту сільськогосподарських культур, насіннєвим матеріалом та мікродобривами.

 

Цілі та задачі

1. організація сервісного обслуговування сільгоспвиробника у сфері захисту рослин

2. організація наукової підтримки та впровадження прогресивних технологій

3. забезпечення повного асортименту препаратів для комплексної системи захисту рослин.

 

Фундамент стратегії нашої компанії - це чітке розуміння того, що потрібно українському аграрію, це бажання та вміння добре працювати.

Основний напрямок розвитку компанії - формування та забезпечення сільгоспвиробника економично вигідними технологіями рослинництва, які базуються на основі застосування наших препаратів.

Енергійно працюючи на аграрному ринку та виконуючи взяті на себе зобов'язання, компанія "Агросфера" завоювала довіру та авторитет серед споживачів та зайняла провідну позицію серед виробників засобів захисту рослин.

«Agrosfera Ltd» – українська компанія, команда кваліфікованих і професійних співробітників, надійний партнер для кожного клієнта.Спільна робота з нами – це порядність, увага, якість і оперативність.

«Agrosfera Ltd» провідна українська компанія - виробник на ринку засобів захисту рослин, мікродобрив та регуляторів росту.

В асортименті компанії більше 58 препаратів засобів захисту сільськогосподарських культур, ряд мікродобрив і регуляторів росту.

Провідні фахівці «Agrosfera Ltd» постійно розробляють інноваційні рішення під потреби українського ринку.

 

Ми приділяємо особливу увагу післяпродажного супроводу, від моменту початкових консультацій, придбання препарату, до моменту внесення препаратів на поле.

Команда професійних фахівців, володіє належним рівнем досвіду і знань для забезпечення запитів самого вимогливого клієнта.

Висококваліфіковані агрономи компанії «Agrosfera Ltd» регулярно проводять консультації, тренінги і семінари, як для співробітників, так і для клієнтів.

 

Наш сайт: www.agrosfera.ua

Гаряча лінія: 0 800 20 42 42 - дзвінки безкоштовно. 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина5

з/п не указана
Полтава
з/п не указана
Чернигов
з/п не указана
Днепр (Днепропетровск)