ProCredit Entry Programme

ProCredit Entry Programme – це інтенсивний шестимісячний тренінг, який поєднує теоретичні та практичні блоки та є єдиною можливістю стати частиною команди ПроКредит Банку. Цей тренінг показує, що означає працювати у нашій організації, допомагає нам оцінити вашу здатність справлятися із завданнями, які є частиною нашої повсякденної роботи. Програма є дуже динамічною та вимогливою. Вона передбачає роботу в команді, підготовку проектів та презентацій, вивчення і обговорення різноманітних понять та критичну оцінку шаблонних рішень.

 • Етапи відбору проходять у тренінговому центрі у м. Київ.
 • Теоретична частина ProCredit Entry Programme проходить у навчальних центрах ПроКредит Банку у м. Софія,
  Болгарія/м.Белград, Сербія
 • Практичні заняття проходять у відділеннях нашого банку в Україні
 • Офіційне працевлаштування в ПроКредит Банку в Україні після проходження програми

Приймай участь у відборі, заповнюй онлайн форму резюме.

Умови програми

 • тривалість – 6 місяців
 • мова викладання і спілкування – англійська
 • кількість учасників з різних країн групи ПроКредит – 25-35 осіб
 • стипендію, проживання, харчування, транспортні витрати, візу оплачує Банк
 • повна зайнятість під час навчання

Вимоги до кандидатів

 • вища освіта (ми переконані, що спеціальність – це не головне, тому також раді бачити випускників історичних, філософських, лінгвістичних та технічних факультетів)
 • уміння виражати власні ідеї, приймати різні точки зору і обмінюватись досвідом
 • ентузіазм та мотивація здобувати нові знання та розвиватись
 • готовність брати на себе відповідальність, знаходити рішення, продиктовані логікою, розумом і здоровим глуздом
 • рівень англійської — Upper Intermediate, Advanced

Етапи відбору

 • Першим кроком до участі у програмі є заповнення резюме та написання мотиваційного листа на сайті банку: https://hr.procredit-group.com/ua/apply-now.html
 • Другий етап - телефонне інтерв'ю зі спеціалістом відділу HR
 • Третім етапом є відбірковий день у Києві - тестування з математики, групова дискусія та індивідуальна співбесіда
 • Останній етап – двотижневий семінар у країні проведення програми. Після успішного проходження двотижневої Focus Session кандидати запрошуються до участі у програмі стажування ProCredit Entry Programme

Що значить працювати з нами?

 • Бути людиною дії, цілеспрямованою та рішучою;
 • Розділяти наші корпоративні цінності та кодекс поведінки
 • Вирішувати складні завдання, працювати над новими проектами
 • Робити свій внесок у спільну справу
 • Отримувати стабільну заробітну плату
 • Постійно вдосконалюватись і не стояти на місці у професійному та особистісному розвитку

Приймай участь в конкурсному відборі! Стань одним з молодих фахівців, які будуть навчатися банківській справі
в німецькому банку!

Заходьте на www.procreditbank.com.ua і заповнюйте форму реєстрації (резюме та мотиваційний лист).
Ми бажаємо Вам удачі і будемо раді бачити Вас в якості учасника Young Bankers Programme!

ПроКредит Банк – німецький банк, який спеціалізується на кредитуванні та обслуговуванні малого, середнього бізнесу та агробізнесу, а також є одним з найнадійніших і стабільних банків для вкладників в Україні вже більше 15 років. Акціонерами ПроКредит Банку є фінансові організації – ПроКредит Холдинг, материнська компанія для глобальної групи ПроКредит банків, (Франкфурт-на-Майні, Німеччина); Німецький державний банк розвитку KfW (Франкфурт-на-Майні, Німеччина) – орієнтовані на сприяння розвитку бізнесу та економіки в Європі та в цілому світі. В Україну вони принесли свій досвід, отриманий в різних країнах світу, адаптували його до українських умов. Підприємства, які кредитує Банк, здійснюють значний внесок в розвиток економіки країни та сприяють створенню нових робочих місць.

ПроКредит Холдинг – це материнська компанія для всієї групи, яка контролює більшу частину акцій у всіх установах ПроКредит по всьому світу. Головні функції ПроКредит Холдингу по відношенню до своїх дочірніх компаній: забезпечення акціонерним капіталом та фінансування заборгованості, здійснення стратегічного управління та контролю. Холдинг встановлює загальні керівні принципи та стандарти для ключових напрямків банківської діяльності. ПроКредит Холдинг відповідає за належне функціонування організаційних структур та процесів у всіх установах ПроКредит і їх відповідності керівними принципам, а також за застосування відповідних стандартів управління ризиками і протидії відмиванню грошей, фальсифікаціям і фінансуванню тероризму.

Банк розвитку KfW: Від імені Федерального уряду Німеччини, Банк розвитку KfW фінансує реалізацію інвестиційних проектів і надання супутніх консультаційних послуг у країнах, що розвиваються, і країнах із перехідною економікою. Його ціль полягає у розвитку й розширенні соціально-економічної інфраструктури відповідних країн, а також у вдосконаленні фінансових систем при збереженні природних ресурсів і сприятливого навколишнього середовища.

Підтримка акціонерів, приналежність до групи ПроКредит, а також контроль з боку Федерального управління фінансового нагляду Німеччини BaFin є гарантією стабільності та надійності ПроКредит Банку. Крім того, ПроКредит Банк отримав максимально можливий в Україні рейтинг від міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings.

Етика бізнесу

Частиною загальної місії групи ПроКредит є встановлення стандартів у тих фінансових секторах, де ми працюємо. Ми ведемо бізнес, що відрізняється не тільки цільовою групою, яку ми обслуговуємо, але й високою якістю фінансових послуг. Таким чином, ми хочемо зробити свій внесок у розвиток етики бізнесу. У цьому розумінні ключове значення мають наші корпоративні цінності, які є основою нашої бізнес-етики. У своїй роботі всі банки групи ПроКредит керуються такими принципами як:

 • Прозорість:

  ми дотримуємося принципу надання прозорої інформації нашим клієнтам, громадськості, а також нашим співробітникам.
 • Соціальна відповідальність і толерантність

  ми даємо клієнтам слушні поради та оцінюємо їхнє економічне й фінансове становище, діловий потенціал та спроможність погасити кредит із тим, щоб наші клієнти уникнули надмірної закредитованості, а ми змогли надати відповідні фінансові послуги.
 • Високий рівень особистої відповідальності

  кришталева чесність – обов'язкова вимога від усіх співробітників групи ПроКредит у всі часи, і будь-які порушення цього принципу завжди швидко і суворо присікалися.
 • Культура відкритого спілкування:

  ми відкриті, чесні й конструктивні в нашому спілкуванні один з одним; ми професійно вирішуємо робочі конфлікти, працюючи разом над пошуком рішень.
 • Високі професійні стандарти

  наші співробітники несуть особисту відповідальність за якість своєї роботи та незмінно прагнуть до подальшого професійного зростання.

Приймай участь в конкурсному відборі! Стань одним з молодих фахівців, які будуть навчатися банківській справі
в німецькому банку!

Заходьте на www.procreditbank.com.ua і заповнюйте форму реєстрації (резюме та мотиваційний лист).
Ми бажаємо Вам удачі і будемо раді бачити Вас в якості учасника Young Bankers Programme!

RSSВакансии компании «ProCredit Bank»

Вакансии в текущем регионе: Украина5

 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Одесса
 
з/п не указана
Днепр (Днепропетровск)
 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев