REHAU 

Украина

Сферы деятельности

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

Я хочу тут работать

REHAU 

   

Як преміум-бренд, що об'єднує інноваційні робробки з полімерних матеріалів, REHAU є світовим лідером у трьох сферах діяльності – будівництві, автомобілебудуванні та індустрії. У цих сферах REHAU – компанія з близько 15 000 співробітників та 170 представництвами – є всесвітньо визнаним постачальником новаторських ідей.

Марка REHAU - це символ функціональності та надійності, дослідницької діяльності та розробки нових виробів. Ми сповідаємо принципи незалежності, довгострокової присутності на ринку та орієнтуємось на довгостроковий розвиток, нехтуючи короткостроковими вигодами.

Професіоналізм для нас є основною умовою для того, щоб бути найкращим у світі преміум-брендом у галузі технологій на основі полімерів. Цей успіх є результатом роботи наших висококваліфіковних та мотивованих працівників, яким ми пропонуємо надійні робочі місця на тривалий термін. Готовність до продуктивної та активної роботи кожного окремого співробітника для нас має центральне значення. Наші співробітники несуть спільну відповідальність за розвиток групи REHAU в цілому. Наше підприємство сприяє цій активній роботі через достойне, спрямоване на ринок праці й орієнтоване на продуктивність матеріальне заохочення. REHAU залучає до роботи співробітників згідно з потребою та їх кваліфікацією і надає їм можливість подальшого особистого розвитку.
 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.