Dyckerhoff

Киев
dyckerhoff.com.ua
Сферы деятельности

Химическое производство, удобрения

Dyckerhoff

Досягай більшого з "Дікергофф"!

 

Dyckerhoff GmbH є членом Групи Buzzi Unicem, і разом ми формуємо конгломерат компаній світового масштабу з виробництва цементу, бетону та інертних компонентів, таких як пісок та щебінь. 

Головний офіс Dyckerhoff розташовано у м. Вісбаден (Німеччина).

Група Buzzi Unicem входить в ТОП 10 компаній світових виробників цементу та веде свою діяльність в 12 країнах світу таких як Італія, Німеччина, США, Люксембург, Нідерланди, Польща, Чехія, Україна, Словенія, Росія, Мексика та Алжир.

На ринок України компанія вийшла в 2000-му році. 

 

За результатами 2016 року Україна посіла 2-е місце в Групі Buzzi Unicem за темпами росту.

 

"Дікергофф Цемент Україна"

Центральний офіс – м.Київ

Два цементних завода - «Волинь-Цемент», м.Здолбунів, Рівненька область та «ЮГцемент», смт.Ольшанське, Миколаївська область.

Два термінали – м.Київ та м.Одеса

Переваги цементу виробництва ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» - високоякісна сировина із власних кар’єрів, атестовані та акредитовані цементні лабораторії, додатковий контроль якості продукції німецьким НДІ “Wilhelm-Dyckerhoff-Institut”, власний ж/д та авто транспорт, розвинута система дистрибуції, кваліфікований персонал.

 

"Дікергофф Україна"

Починаючи з 2003 року, Дікергофф в Україні розпочала виробництво товарних бетонних сумішей на власних заводах у м. Києві, м. Одеса та у м. Миколаєві. Всі бетонні заводи Групи є сучасними з усією необхідною інфраструктурою, комп’ютерним управлінням, сучасним обладнанням та мають сертифіковані лабораторії якості

Фотография

Миссия и ценности

Фотография

НАШІ ЦІННОСТІ

 

            Наші підприємства, які є лідерами у галузі виробництва цементу та бетону, ведуть свою діяльність з цілковитою відповідальністю та з дотриманням норм дбайливого ставлення  до довкілля як в межах свого сектору, так і в інших сферах діяльності. Наш успіх ґрунтується на довірі та партнерських стосунках, впевненості в наших товарах і послугах, порядності та чесності наших працівників і відповідальності наших організаційних підрозділів. Партнерські стосунки означають повагу та гідність, з якими ми ставимось до інших на засадах взаємної вигоди, долучаючись до прогресу людства. Наша відповідальність перед зацікавленими особами полягає у наступному:

 

1. Клієнти

Ми надаємо товари та послуги, які заслуговують на довіру, а також мають вартість, що виражається у якості, ціні, безпеці та оптимальному впливі на довкілля, щоб кожен клієнт зміг швидко та ефективно реалізувати власні цілі.

 

2. Постачальники

Намагаємось підтримувати взаємовигідні відносини, засновані на законній, ефективній та коректній діяльності.

 

3. Персонал

Поважаємо кожного співробітника і гарантуємо хороші та безпечні умови праці. Не забуваємо про те, що наш успіх залежить також і від повної самовідданості кожного працівника.

 

4. Акціонери

Захищаємо їхні інвестиції, приносячи розумний дохід, забезпечуємо зростання прибутку, що гарантує довгостроковий успіх. Ми покладаємося на виважену діяльність наших виробничих підрозділів, наш передовий досвід і підвищення ефективності спільними зусиллями у всіх секторах у тих країнах, на території яких ми працюємо.

 

5. Суспільство

Працюємо в області бізнесу як відповідальні члени суспільства, робимо внесок у розвиток на основі дбайливого ставлення до довкілля у кожній галузі нашої діяльності, дотримуючись законів тих країн, на території яких ми працюємо.

Адрес

Киев, улица Пироговский Шлях, 26
Выдубичи
Корпоративний транспорт від ст.м.Видубичі

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина4