Я хочу тут работать

ГРУПА НАФТОГАЗ

Нафтогаз є вертикально-інтегрованою нафтогазовою групою, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам.

Компанія виконує й важливу соціальну роль: ми забезпечуємо населення, бюджетні та комунальні установи природним газом за цінами, що встановлені державою.

Група Нафтогаз включає керуючу компанію Нафтогаз України, компанію Укрнафта, а також компанії повної чи часткової власності: Укргазвидобування, Укртрансгаз, Укртранснафта, Укрспецтрансгаз, Газ України, Укравтогаз, Naftogaz Traiding Europe S.A., Кіровоградгаз, Чорноморнафтогаз, Укртатнафта, Petrosannan Company, Закордоннафтогаз, Науканафтогаз, Вуглесинтезгаз України, ЛІКВО, Нафтогазбезпека, Укрнафтогазкомплект, Нафтогазобслуговування.

НАША МІСІЯ

Бути двигуном модернізації та професіоналізму в енергетичному секторі України, інтегрованому з Європейським ринком; забезпечувати безперебійне постачання енергії за конкурентними цінами, при цьому максимізуючи цінність національних ресурсів.

НАШІ ЦІННОСТІ

СУМЛІННІСТЬ ТА ДОВІРАМи є чесними та надійними як у відносинах в самій Компанії, так і у відносинах із третіми особами

ПРОЗОРІСТЬМи є відкритими та об’єктивними у процесі взаємодії як в Компанії, так і з третіми особами

ПРОФЕСІОНАЛІЗММи націлені на професійний розвиток та дотримуємось найвищих стандартів етичної поведінки

СПРАВЕДЛИВІСТЬМи послідовні, справедливі та меритократичні в наших відносинах з клієнтами, співробітниками, конкурентами та державою

ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ НА НАВЧАННІМи постійно зосереджені на особистому зростанні, розвитку та безперервному вдосконаленні

НАФТОГАЗ СЬОГОДНІ

Нафтогаз – один з найбільших роботодавців України. На підприємствах, що входять до групи, та в компанії Укрнафта працює понад 80 тис. співробітників, а разом з працівниками регіональних газорозподільчих компаній, в яких Нафтогаз володіє міноритарними частками, – понад 100 тис. осіб.

У 2014 році керівництво Нафтогазу оновилося. Компанію очолив Андрій Коболєв. Головними стратегічними завданнями нового менеджменту стали реформа Нафтогазу та ринку газу в Україні за європейським зразком, а також забезпечення надійності постачання газу споживачам.

Для цього ми прийняли і реалізовуємо HR-стратегію, яка допомагає підвищити організаційну ефективність, систематизувати HR‑процеси, впровадити західні управлінські практики та залучити кращих працівників на ринку.

РОБОТА І КАР’ЄРА

Запрошуємо приєднатися до команди Нафтогазу амбітних та проактивних фахівців, які готові трансформувати державний сектор та змінювати Україну.

Наше завдання на найближчі роки - зробити Україну енергонезалежною: підвищити рівень власного видобутку газу та нафти, сприяти створенню прозорого та справедливого енергетичного ринку, інтегруватися в енергосистему ЄС.

Сьогодні ми входимо в ТОП-7 найефективніших держкомпаній світу. Та наше становлення як незалежної та результативної нафтогазової групи тільки починається і саме ви можете стати частиною історії успіху - долучитися до грандіозних проектів та змінити країну.

Ми Пропонуємо
 • Сміливі та масштабні проекти
 • Справедливий рівень заробітної плати
 • Соціальну захищеність
 • Можливості для кар’єрного та професійного розвитку
Ми Очікуємо

Компанія будує свої відносини з працівниками на основі довгострокової плідної співпраці, підґрунтям якої є довіра, взаємна повага та орієнтованість на результат.

Готовність і здатність кожного працівника Нафтогазу ефективно працювати, вчитися новому та розвиватися, бути відповідальним та ініціативним – запорука успіху нашої Компанії.

Ми Піклуємося

Компанія піклується про своїх працівників. Підприємства Групи Нафтогаз – лідери в галузі за рівнем оплати праці, витратами на оздоровлення, матеріальну допомогу та інші соціальні пільги.

У Групі Нафтогаз функціонує п'ятиступенева система оперативного контролю за станом охорони праці. Вона включає в себе перевірки виробничих підрозділів та робочих місць на їх відповідність сучасним стандартам.

 

Відповідно до умов колективних договорів, Нафтогаз та компанії Групи пропонують працівникам:

 • різноманітні соціальні гарантії, компенсації та пільги;
 • навчання за рахунок компанії;
 • бонуси на оздоровлення як працівників, так і їх дітей;
 • медичне страхування тощо.
Спорт для життя

Працівники Нафтогазу беруть участь у спортивних заходах, за рахунок коштів профспілки відвідують тренажерні зали та басейни, секції футболу та волейболу. В компанії діють дисконтні програми, у т.ч. зі спортклубами.

Мандри Україною

У теплі пори року ми організовуємо подорожі наймальовничішими куточками України. Кожен член профспілки може безкоштовно відвідати туристичні місця разом зі своїми близькими та рідними.

Ми Розвиваємося

Компанія надає можливості для вдосконалення рівня професійних знань і управлінських навичок своїх працівників. Корпоративна система навчання передбачає великий вибір можливостей для розвитку:

 • підготовка, перепідготовка та підвищення професійного рівня в навчально-курсових центрах підприємств
 • отримання другої вищої освіти у профільних ВУЗах
 • перепідготовка та підвищення кваліфікації у спеціалізованих навчальних центрах та центрах післядипломної освіти
 • курси з вивчення англійської мови
 • участь у навчальних семінарах та конференціях
 • обмін знаннями та досвідом з провідними іноземними компаніями

МИ АКТИВНІ

Ми вважаємо своїм обов’язком підтримувати тих хто потребує допомоги. Тому організовуємо та беремо участь у волонтерських акціях для допомоги дітям з сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, та дітям учасників бойових дій на Сході України.

Також частинку з кожного заробітку ми віддаємо на захист та відновлення здоров’я українських воїнів, які відстоюють цілісність нашої країни, захищають нас та наші сім’ї. З 2014 року ми направили близько 30 млн грн і допомогли із забезпеченням одягом на екіпіровкою близько 2500 бійців, у лікуванні близько 12 000 солдат, передали тисячі спецпристроїв до бойових частин.

Вакансии компании «Нафтогаз України»  

Вакансии в текущем регионе: Украина15

Информационные технологии, интернет, телеком2
Производство, сельское хозяйство1
Маркетинг, реклама, PR1
Административный персонал1
Банки, инвестиции, лизинг2
Управление персоналом, тренинги1
Туризм, гостиницы, рестораны1
Юристы8
Высший менеджмент1
Добыча сырья1
Консультирование2

Вакансии в других регионах:1

Добыча сырья1