Оболонь 

Украина

Вакансии

1 активная вакансия

Сферы деятельности

Продукты питания

Я хочу тут работать
×

Оболонь 

Найбільша цінність корпорації “Оболонь” – це її працівники: велика сім’я й, водночас, команда професіоналів, які захоплені своєю справою та небайдужі до всього, що відбувається навколо. На підприємствах корпорації працює близько 6,5 тисяч людей, а на одному лише головному заводі «Оболонь» у Києві – більше 3000 працівників.

Політика корпорації «Оболонь» спрямована на забезпечення гідних та безпечних умов праці, постійний розвиток та професійне навчання персоналу. На підприємствах корпорації впроваджена і сертифікована система управління безпекою та гігієною праці OHSAS 18001:2007.

«Оболонь» стала одним із перших підприємств в Україні, що розробили власний ґендерний план. Проект реалізовувався за допомоги Європейського Союзу та Міжнародного бюро праці в рамках Проекту “Рівність жінок і чоловіків у світі праці”. Ґендерний план АТ «Оболонь» - це конкретний план дій щодо забезпечення рівних можливостей для працівників обох статей.

Для систематизації ділової поведінки працівників розроблений і прийнятий «Етичний кодекс» ПАТ «Оболонь». Ключовими стандартами ділової поведінки етичного збірника є орієнтація на клієнта, мотивація на успіх, надійність, творчість, доброзичливі стосунки міжкерівництвом і персоналом, командна робота тощо.

Корпорація «Оболонь» є одним із кращих роботодавців України. Соціальна політика ПАТ «Оболонь» щодо персоналу спрямована на забезпечення необхідного рівня продуктивності праці, зменшення плинності кадрів та підвищення соціального захисту працівників.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина1