• Головна
 • Життя у стилі Данон
 • Розвиток і кар'єра
 • Соціальні проекти

Успіх — це не стільки те, що ми маємо, скільки те, ким ми стаємо в результаті. Джим Рон

Здоров’я – це коли щодня вживаєш молочні продукти

15 років любові

Щастя – це любов до себе, своєї роботи і свого суспільства

Компанія «Данон»

Історія компанії – це, насамперед, історія людей. На сьогоднішній день в компанії «Данон Україна» працює понад 2000 співробітників, яких об'єднує одна спільна мета – нести здоров'я якомога більшій кількості людей. 2014 рік є особливим для нашої компанії. Цього року ми офіційно відзначаємо 15 років роботи «Данон» в Україні – наших 15 РОКІВ ЛЮБОВІ.

Данон була однією з перших міжнародних компаній, яка прийшла на український ринок та розпочала нову добу широкомасштабного виробництва йогурту, природного продукту харчування, що корисний для здоров'я.

Від самого початку компанія почала асоціюватись зі здоров'ям та інноваціями, турботою про споживачів та щоденним контролем якості. Проте бізнес не може процвітати, не приносячи користь своїм працівникам, місцевій економіці та суспільству. Тому на сьогоднішній день ми працюємо для того, щоб змінити на краще ситуацію із тривалістю та якістю життя кожного українця!

15 років любові «Данон Україна» – 15 років на службі для здоров'я і радості наших споживачів!

80 000
співробітників
більш ніж
160
заводів
які працюють у
120
країнах

Бути справжнім Данонівцем означає:

 • досягати поставленої мети;
 • бути готовим відкрито ділитися своєю думкою та досвідом і дослухатися до думки інших;
 • бути гнучким, спроможним діяти та приймати рішення швидко й самостійно;
 • брати на себе відповідальність, прагнути надихати інших;
 • бути оптимістом, отримувати задоволення від роботи;
 • мати бажання розвиватися, любити свою Компанію та бути небайдужим до свого суспільства.

Якщо ці якості та прагнення вам притаманні, ми будемо раді бачити вас у нашій команді!

Ласкаво просимо до дружної родини «Данон»!

Життя у стилі Данон

Ми б хотіли, щоб кожен з вас задумався над такими питаннями: «Хто з вас проводить зі своїми близькими (дружиною, чоловіком, коханою чи коханим, дітьми) більше часу, ніж на роботі?» і «Як можна жити з людиною, яку Ви не любите, і при цьому залишатися щасливим?»

У реальності на роботі ми проводимо більше часу, ніж з тими, кого любимо. І якщо ми не любимо свою роботу, ми нещасні. Точно так само, як і той, хто не любить людину, з якою живе. ЛЮБОВ - це ключ до щастя!

У Даноні ми розрізняємо три типи любові.

Любов до себе

Любов до себе дуже схожа на самоповагу. Адже ми завжди прагнемо змін на краще, тому нам потрібні впевнені в собі люди, які не бояться змін, ініціюють їх та кидають виклик долі! Люди, які намагаються постійно самовдосконалюватись та йти вперед. Упевнена в собі та самодостатня, амбітна людина – є лідером , а команда лідерів здатна на будь-які звершення!

Любов до своєї компанії та до того, що ти робиш

Любити свою роботу означає намагатися змінити її на краще, весь час вдосконалювати. Кожна людина повинна отримувати насолоду від своєї праці. Наша компанія створює такі умови, при яких кожен співробітник може максимально реалізувати свої можливості. Ми разом втілюємо свої ідеї, беремо на себе відповідальність, зростаємо та розвиваємось, будуємо цю компанію та створюємо її успіх!

Любов до свого суспільства

«Данон» - це саме та компанія, яка надає можливість виявляти свою любов до України. Ми знаємо, що роблячи свою справу, ми не лише розвиваємо бізнес, а й дбаємо про людей та оточуюче середовище. Соціальні ініціативи та стабільне зростання для «Данон» однаково важливі. Ми впевнені, що великі зміни на краще починаються з кожного з нас!

Розвиток і кар'єра

«Нам пощастило, що є менеджери, які захоплені розвитком персоналу. Я хочу подякувати їм: вони роблять чудову роботу! Тож використаємо цю можливість по максимуму!»

Генеральний директор і Президент Данон

Ми поставили для Данон мету: стати «відмінним місцем для зростання», визнаним таким всередині і ззовні. Навчання та розвиток є ключовими елементами для досягнення цієї мети і створюють характерну перевагу для Данон.

Данон взяв на себе зобов’язання за допомогою навчання забезпечити зміни у бізнесі і прискорити розвиток Данонівців, втілюючи цінні рішення в плані навчання:

 • Формування компетенцій, в кожній функції для підтримки бізнесу в короткостроковій і середньостроковій перспективі.
 • Розвиток лідерства та якості управління, що дозволяють бізнесу стійко функціонувати.
 • Внесок у зростання і розвиток людини.
 • Сприяння мережам та обміну передовим досвідом.
 • Сприяння поширенню наших місії, культури і цінностей.

Прагнучи розвиватися як особистості і команда, ми також допомагаємо всій компанії досягати стійкого зростання бізнесу.

Сьогодні, коли світ змінюється все швидше і швидше, на нашому шляху постають нові бізнес-завдання, кардинальні зміни, зростає складність процесів. Щоб боротися в цьому середовищі, ми повинні передбачати нові робочі місця, нові необхідні навички, нові знання, прискорення і розширення географії навчання, сприяння зростанню людей і зростаючі можливості для навчання. Наше завдання полягає в тому, щоб вчитися швидше, ніж відбуваються зміни.

Дійсно, з'являється новий світ навчання з новою метою: Навчання щодня - ця амбіція є шансом помножити можливості для навчання Данонівців і зробить можливим безперервне навчання та розвиток. Цей рецепт робить Навчання в Данон потужним та унікальним!

Соціальні проекти

Протягом останніх років «Данон Україна» активно розвиває свої соціальні проекти. На даний момент ми працюємо у кількох напрямках, основні – допомога дітям з хворобами серця, 3 молочні продукти на день та розвиток українського села.

«Пробіг з вірою в серці» – соціальна ініціатива нашої компанії, яка націлена на інфомування населення про проблеми кардіо захворювань серед дітей, підвищення рівня технічного оснащення регіональних медичних закладів, стимулювання активної участі мешканців українських міст у житті суспільства в їхньому регіоні. Цей проект є однією з багатьох ініціатив з підтримки дітей з хворобами серця.

3 молочних продукти на день» – перший в Україні приклад приватно-державного партнерства, що реалізується в такому масштабі. Ініціатива народилась в стінах Європейської Бізнес-Асоціації і об'єднала 11 організацій.

Разом з 4 провідними молочними компаніями – «Мілкіленд», «Лакталіс», «Пепсіко» і «Данон», партнерами проекту виступили Асоціація дієтологів, Міністерство аграрної політики і продовольства України, Міністерство охорони здоров'я України, Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики і земельних відносин, Асоціація виробників молока, Український клуб аграрного бізнесу.

Усі разом ми намагаємося донести, що молочні продукти є найдоступнішим джерелом білків, кальцію, калію, вітамінів та поживних речовин і можуть значно підвищити якість і тривалість життя українців

Компанія активно займається розвитком молочних кооперативів, допомагаючи мешканцям українських сіл та надаючи їм різноманітні можливості для розвитку свого господарства та покращення умов життя через цілу низку соціальних ініціатив.

Вакансии компании «Данон» RSS

Вакансии в текущем регионе: Украина16

Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.