ProStor,сеть магазинов 

Днепр (Днепропетровск)

Сферы деятельности

Розничная торговля

Я хочу тут работать
×

ProStor,сеть магазинов 

PROSTOR — національна мережа магазинів краси та догляду, яка широко представлена у двадцяти двох регіонах України.

Перший магазин proStor був відкритий у 2005 році у Дніпропетровську. Сьогодні мережа нараховує понад 260 сучасних магазинів у більш ніж 80 містах України.

Відповідаючи європейському формату drogerie, proStor представляє широкий асортимент товарів— засобів персонального догляду, декоративної косметики, парфумерії, біжутерії і аксесуарів, побутової хімії, товарів для оселі, товарів для дітей та багато іншого.

Мережа магазинів proStor була першою серед українських drogerie, асортимент якої поповнився дитячим харчування, що приємно здивувало покупців у яких є маленькі діти.

З самого початку і до сьогодні головний критерій діяльності мережі — це співпраця з ведучими українськими і всесвітньо відомими виробниками, тому на полицях магазинів PROSTOR Ви можете зустріти виключно якісний товар.

З 2010 року, відповідаючи сучасним вимогам краси та догляду, з турботою до своїх покупців, керуюча компанія мережі «Стиль Д», відкриває в окремих магазинах PROSTOR салони краси – proSalon. Це сучасна студія зачісок, головна особливість якої — надання професійних якісних послуг за демократичними цінами.

Також у 2010 році мережа PROSTOR вводить у продаж власні торгівельні марки і ексклюзивну продукцію. Мета цього кроку – вдовольнити потреби споживачів, представивши на полицях мережі якісну продукцію за нижчою ціною у своєму сегменті.

Наприкінці 2013 року, керуючись сучасним тенденціями та піклуючись про здоров’я покупців, proStor розширює свій асортимент новою категорією товарів – Organika. Лейтмотив ціє лінні товарів у мережі PROSTOR — Натурально! Корисно! Якісно!, що підтверджує головні переваги органічної продукції.

Мережа магазинів proStor постіно працює над розвитком та розширенням свого асортименту, та вже сьогодні ми пишаємося тим, що українці обирають нас за:

  • широкий вибір якісної продукції;
  • професійність продавців-консультантів;
  • зручність та комфортність покупок;
  • постійні акції з великими знижками і привабливими механіками.


Ласкаво просимо в PROSTOR!