ООО SLS Group 

Киев

Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Я хочу тут работать

ООО SLS Group 

ПРО КОМПАНІЮ

Юридична компанія «SLS Group» була створена з метою пошуку найбільш оптимальних правових рішень для максимальної простоти функціонування вашого бізнесу виключно у повній відповідності з вимогами закону.

Нашою метою є забезпечення повного спектру юридичних послуг, багатопрофільною командою професіоналів для наших клієнтів – провідних вітчизняних та зарубіжних компаній, що діють у всіх сферах економіки. Ми впевнені, що лише професіоналізм, відданість справі та висока якість послуг, дозволять створити для України імідж сучасної європейської держави зі сприятливим інвестиційним кліматом та відродити вітчизняну економіку.

Серед наших клієнтів регіональні та міжнародні лідери у галузях енергетики, видобування корисних копалин, нафти та газу; агро-промисловості; тяжкої промисловості; сфері фінансів, а також молоді амбітні компанії, яким ми завжди готові забезпечити юридичну підтримку, задля забезпечення загального розвитку бізнесу в Україні.

Наша команда – професіонали з багаторічним досвідом надання юридичних послуг в найрізноманітніших сферах, що завжди прагнуть до досконалості та підвищують свій професійний рівень. Серед яких Ви завжди зможете знайти юриста зі спеціалізацією потрібною саме Вам.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.