ГКПП МОЗ України 

Я хочу тут работать

ГКПП МОЗ України 

Уряд України одержав позику Світового банку на фінансування проекту «Поліпшення  здоров’я на службі у людей» (Проект). Цілями Проекту є вдосконалення якості медичних послуг у відібраних областях, із особливим акцентом на первинній і вторинній профілактиці серцево-судинних захворювань і раку, та поліпшення ефективності системи охорони здоров’я.

Проект складається з 3 компонентів:

1-й компонент «Удосконалення надання послуг на місцевому рівні» (регіональний компонент) підтримує реформування охорони здоров'я на обласному рівні у 8 обраних на конкурсній основі регіонах (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Львівська, Полтавська, Рівненська області).

2-й компонент «Зміцнення урядування МОЗ у галузі охорони здоров'я» (центральний компонент), спрямований на поліпшення управління системою охорони здоров'ята впроваджується на рівні МОЗ.

3-й компонент «Підтримка впровадження, моніторинг і оцінювання проекту» (центральний компонент),  охоплює заходи з надання підтримки впровадженню Проекту, у тому числі заходи з управління Проектом; координації центральних та регіонального компонентів і міжсекторальної координації; моніторингу, оцінки та звітності Проекту.

Міністерство охорони здоров'я України (МОЗ), відповідальне за впровадження компонентів 2 та 3 Проекту, створило Групу консультаційної підтримки Проекту (ГКПП) для повсякденной підтримки впровадження Проекту на центральному рівні та моніторингу впровадження Проекту в обраних областях.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина1