ООО Евро Оил Груп Плюс 

Киев

Вакансии

1 активная вакансия

Сферы деятельности

Нефть и газ

Я хочу тут работать

ООО Евро Оил Груп Плюс 

ТОВ "Євро Ойл Груп Плюс" - офіційний дистриб'ютор олив та змащувальних матеріалів заводу-виробника Finke-mineraloelwerk (Німеччина, м.Фіссельхьоведе), що виготовляє свою продукцію з 1884 року під торгівельною маркою Aviaticon. Окрім того, що мастило успішно реалізується на внутрішньому ринку Німеччини (13 представництв), його експортують більше, ніж у 20 країн світу. Про це свідчить співпраця із такими гігантами автовиробників як MAN, Mercedes, VW, Volvo, BMW,Scania і т.д., у яких найвищі вимоги по допусках на мастильні матеріали.

Головний офіс компанії знаходиться у м. Хмельницькому, філії  - у м. Київ, Одесі, Вінниці, Чернівцях, Івано-Франківську, Житомирі.

Чисельність працівників нараховує близько 30 осіб.

Оливи та змащувальні матеріали заводу-виробника «Finke», які компанія успішно представляє на українському ринку з 2011 року, знайшли своїх прихильників, а компанія -  постійних клієнтів: великі агропромислові та автотранспортні підприємства, гранітні кар’єри, переробні заводи, станції технічного обслуговування та ремонтні майстерні.

Детальніше про шлях формування ТОВ «Євро Ойл Груп Плюс» та продукцію «Finke» можна дізнатися на нашому офіційному сайті http://finke.com.ua та сайті заводу – виробника.

Потенційним працівникам Компанія пропонує: офіційне працевлаштування та соціальну захищеність, конкурентну та стабільну заробітну плату, відшкодування телефонних, амортизаційних витрат та витрат на пальне, високий рівень корпоративної культури.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина1

от 15 000 до 50 000 грн.
Киев