ваша перша
стабільна робота
почни кар'єру
в європейському банку
приєднуйся
до першокласної команди
Про банк
Райффайзен Банк Аваль, заснований 27 березня 1992 року, займає провідні позиції на ринку фінансових послуг. Він є найбільшим банком із іноземним капіталом в Україні – із 2005 року банк став частиною банківської групи Райффайзен Банк Інтераціональ.
Широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг надаються більш ніж 3 млн. клієнтам Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої станом на 1 липня 2014 року входили 713 відділень у великих містах, обласних та районних центрах, у всіх регіонах України.
Райффайзен Банк Аваль залишається лідером із якості обслуговування в українському банківському секторі. За оцінкою компанії GfK-Україна, яка спеціалізується на дослідженні ринків, репутація Райффайзен Банку Аваль перевищує середньоринкову. У 2013 році банк отримав кілька відзнак, включаючи нагороду компанії Visa International «Банк високої платіжної культури та високої якості клієнтського портфеля». Крім того, Інформаційний центр банку входить до трійки найкращих кол-центрів України за результатами загальнонаціонального рейтингу.
Банк прагне й надалі підвищувати якість обслуговування клієнтів, використовуючи свій досвід та досвід банків — членів групи Райффайзен Банк Інтернаціональ, а також новітні технології.
Кадрова політика
Політика роботи з персоналом як частина загальної соціальної відповідальності Райффайзен Банку Аваль також постійно отримує суспільне визнання. Послідовна та стратегічно зважена політика підбору, мотивації, навчання та розвитку персоналу є об’єктивною передумовою лояльності працівників та високої оцінки банку як роботодавця на ринку праці.
Принцип кадрової політики банку – «найкращі позиції мають займати найкращі фахівці» – став основою ефективної системи підбору та адаптації персоналу, що створює передумови для самовиявлення та професійного розвитку працівників.
Провідними цінностями банку є надання клієнтам послуг найвищої якості, налагодження командної роботи, сприяння професійному розвитку працівників та зміцнення лояльності персоналу. Ставлення до своїх співробітників як до «внутрішніх» клієнтів – також одна із культивованих у Райффайзен Банку Аваль цінностей, яка, до речі, виступає й важливою конкурентною перевагою банку на ринку праці.
Практично необмежені можливості кар’єрного зростання, широкий спектр розвиваючих тренінгових програм, всебічні підтримка та заохочення самонавчання і самовдосконалення працівників – це реальні додаткові стимули, що приваблюють до роботи в банку кращих фахівців.
www.aval.ua

Вакансии компании «Аваль» RSS

Вакансии в текущем регионе: Украина22

Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.