ООО Конто ЮА Сервис

Киев
conto.com.ua

ООО Конто ЮА Сервис

Компанія CONTO з 1999 року працює на ринку економічного програмного забезпечення України. CONTO представляє повний спектр послуг з розробки, впровадження, навчання користувачів, продажу та обслуговування систем ERP-класу.


Багато наших замовники зазначають нас як безумовного лідера України в сфері автоматизації бізнес-процесів і продовжують співпрацю з нами в області консалтингу та автоматизації протягом 8-10 років і більше.

Це сама справедлива нагорода і оцінка роботи наших фахівців.


Напрямки діяльності компанії:

Центр впровадження CONTO — займається впровадженням систем ERP-класу, надає консалтингові послуги з проектування бізнес-процесів сучасних підприємств, допомагає з постановкою фінансового управління, а також надає послуги з доопрацювання, створення прототипів спеціалізованих систем з керування ресурсами підприємства,

На теперішній час центр впровадження CONTO є одним з найбільших в Україні і має багатий досвід реалізації проектів автоматизації в різних галузях. Є лідером за кількістю реалізованих проектів впровадження на базі новітнього продукту BAS ERP в Україні. Розробкою і впровадженням ERP-систем зайнято понад 70 співробітників.

Відділ розробок та досліджень — працює як дослідницька лабораторія і «продуктова фабрика» ERP-систем для українських та закордонних замовників. Досвідченні фахівці здійснюють методичну підтримку розробників з інших компаній і країн, а також надають послуги з розробки та супровідну спеціалізованих систем з керування ресурсами підприємства.

Відділ дистрибуції — здійснює розвиток і підтримку партнерської мережі в Україні. Партнерська мережа CONTO є найбільш розгалуженою і в даний час нараховує понад 400 партнерів.


Фахівці з досвідом роботи в CONTO користуються заслуженим попитом на ринку праці. Швидкий кар'єрний ріст, відмінна професійна підготовка, цікаві проекти і завдання - те, що приваблює претендентів в нашу компанію.

Серед тих хто колись починав з позиції стажера або junior, є успішні ІТ-директора, СТО, керівники груп розробки, фінансові директори великих компаній та директори власних компаній в ІТ-індустрії.


Технології, що використовуються – «1С:Підприємство 8», BAS ERP, Microsoft SQL Server

Компанія сертифиікована за стандартом якості ISO 9001 (добавить лого)


Серед Замовників: міжнародний аеропорт «Бориспіль», Adidas, McDonald’s, Watsons, Panasonic, HarvestHolding та багато інших.

Якщо ви хочете пов'язати своє професійне життя з Enterprise-додатками ERP-класу - приходьте до нас! Ми розглядаємо всі резюме і зберігаємо повну конфіденційність.

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.