Кадровое агентство

ООО САС Интернешнл Груп 

Харьков

Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Я хочу тут работать

Кадровое агентство

ООО САС Интернешнл Груп 

ТзОВ САС Інтернешнл Груп Україна  - міжнародна агенція по працевлаштуванню , створена у 2015 році в наслідок розширення  польської компанії SAS Logistics Sp. z o.o.  котра являється лідером ринку у сфері рекрутингу.

   Основним напрямом діяльності нашої агенції є набір працівників на польські підприємства, фабрики та заводи. У нас Ви знайдете вакансії як для спеціалістів, так і для  працівників без кваліфікацій.

Наші польські роботодавці представляють різні напрямки бізнесу і пропонують широкий спектр вакансій, пов'язаних із виробництвом, машинобудуванням, виготовленням металоконструкцій, харчовою та деревообробною промисловістю.

На сьогоднішній день співпрацюємо більше ніж з 20 перевіреними підприємствами по всій території Польщі. Загальна річна кількість працівників, яких ми працевлаштовуємо- це близько 800 в рік.

Ми завжди гарантуємо виконання договірних зобов'язань і своєчасну оплату праці. Усі наші працівники застраховані в Польському Фонді Соціального Страхування (ZUS) та працюють на договірній основі ( Umowa Zlecenia).

Постійний набір спеціалістів та різноробочих на Польські підприємства.

Працевлаштування Безкоштовне , Офіційне – на договірній основі, з можливістю продовження співпраці:

- виготовляємо річні дозволи на роботу та надаємо допомогу в оформленні посвідки на тимчасове проживання (Karta Pobytu)

- допомога в оформленні польської національної робочої візи

 (typ D-05), та при необхідності безкоштовно надаємо запрошення на роботу  (Oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonywania pracy)

- підтримка у надзвичайних ситуаціях (медичні та страхові випадки)

Працюйте легально !

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.