ООО БСК «Україна» 

Киев

Сферы деятельности

Строительство, недвижимость, эксплуатация, проектирование

Я хочу тут работать

ООО БСК «Україна» 

«БСК «Україна» є девелоперською компанією, що динамічно зростає, та спеціалізується на розвитку проектів житлової та комерційної нерухомості. Діяльність компанії включає в себе повний спектр операцій по створенню та експлуатації об`єктів нерухомості – від розробки концепції та проектування до будівництва, продажу та управлінню готовими об`єктами. 

Компанія активно працює по всій Україні, як самостійно, так і в партнерстві із місцевими операторами. У роботі з партнерами ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю та опрацьовуємо оптимальні рішення на всіх стадіях реалізації проекту. Ми використовуємо найліпшу комбінацію світових досягнень в області девелопмента із поправкою на специфіку та тенденції розвитку вітчизняного ринку нерухомості. 

Рівняння на найвищі стандарти девелопмента обумовлюють стратегію просування компанії та визначають її постійний якісний внесок у розвиток ринка нерухомості України. 

Зараз, в умовах посткризової економіки, компанія опрацювала для себе ряд пріоритетних напрямів розвитку – це реалізація проектів житлової нерухомості – багатоповерхової та коттеджного типу, економ- та бізнес-класу; а також розвиток проектів торгової та офісної нерухомості середнього формату.
 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.