Руководитель проекта

Law Offices of OMP

Киев
Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Руководитель проекта

Law Offices of OMP

Юридична фірма ОМП спеціалізується на обслуговуванні різноманітних інвестиційних проектів, що втілюються в динамічних умовах ринку України. Наша команда, яка включає 40 юристів, готова запропонувати повний спектр юридичних послуг та забезпечити комплексний підхід до проблем замовника.

Серед клієнтів нашої фірми підприємства з різних галузей бізнесу, зокрема, банки, страхові та лізингові компанії, інвестиційні фонди, будівельні компанії, підприємства металургійної та хімічної промисловості тощо. Ми також активно співпрацюємо з різноманітними державними та недержавними організаціями, такими як Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Державне агентство з інвестицій та інновацій, Українська асоціація інвестиційного бізнесу, Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики, що дозволяє нам бути поінформованими про найостанніші тенденції розвитку юридичної практики та використовувати найбільш оптимальні правові моделі.

Розуміючи, що реалізація інвестиційних проектів часто не обмежується кордонами України, наша фірма підтримує тісні зв'язки з юридичними компаніями Великобританії, Ізраїлю, Росії, Кіпру та Прибалтики. При цьому ми маємо можливість надавати послуги українською, російською, англійською та німецькою мовами.

Ми завжди індивідуально підходимо до проблем кожного окремого клієнта, адже клієнти – це наша основна цінність. Не залежно від того, хто виступає замовником, чи невелике приватне підприємство, чи значний міжнародний інвестиційний фонд, ми завжди намагаємось побудувати стабільні та довірчі відносини із клієнтом, чутливо та своєчасно реагуючи на його потреби. Можливо, саме через таке особливе ставлення до клієнтів все більше компаній довіряють спеціалістам «Орлов, Михайленко та партнери», внаслідок чого наша компанія успішно розвивається в жорстких конкурентних умовах юридичного ринку.

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина3

Law Offices of OMP, 16 февраля
от 1 000 до 2 000 USD
Киев
от 500 до 1 000 USD
Киев,

Площадь Льва Толстого,

Университет

от 1 500 до 2 500 USD
Киев,

Площадь Льва Толстого,

Университет