ООО ТОВ КПП Центр 

Городок (Львовская область)

Сферы деятельности

Автомобильный бизнес

Я хочу тут работать

ООО ТОВ КПП Центр 

Strans - це компанія національного маштабу. Лідер на ринку продажу автомобільних запчастин, інструментів, обладнання для СТО, аксесуарів та автохімії до європейських вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки та причепів. Ми є прямими імпортерами в Україну більше 65 всесвітньо-відомих виробників товарів нашого асортименту. У нас є: розвинута мережа супермаркетів автозапчастин в різних регіонах України, СТО, інтернет магазин, мережа заправних станцій ad-blue, власна кур'єрська служба у різних регіонах а також субдилерська мережа. 

На ринку України ми працюємо з 2004 року. Штат нашої компанії налічує 450 чоловіків та жінок. За короткий термін ми розвинули мережу, яка складається з 17 ти повноцінних супермаркетів автозавчастин в різних регіонах, з середньою торговою площею 800 метрів квадратних кожен. Наша компанія перебуває на етапі стрімкого розвитку, тому якщо ви хочете побудувати успішну кар'єру, рости як фахівець, добре заробляти за добре виконану роботу, чекаємо вас у нашій молодій команді фахівців.

В нас діє чітка, структурована система адаптації нових працівників з базовими навиками продажу та знанням будови автомобіля.  


Презентацію нашої компанії ви можете переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=TFjTMGQ_Vdo&feature=youtu.be

 

Strans - довіра, якість, успіх.

www.strans.ua