Кадровое агентство

ООО SERWIS PERSONELУкраїна 

Борисполь

Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Товары народного потребления (непищевые)

Лесная промышленность, деревообработка

Продукты питания

Металлургия, металлообработка

Я хочу тут работать

Кадровое агентство

ООО SERWIS PERSONELУкраїна 

«SERWIS-PERSONEL Україна» єдиного офіційного представника компанії «SERWIS-PERSONEL Sp z.o.o» в Україні. Компанія «SERWIS-PERSONEL» є одним з найбільших роботодавців в Польщі, що працевлаштовує громадян України та Молдови (понад 3 000 працівників до більш ніж 10 підприємств за 2017 рік), повстала на основі Куявсько-Поморської Агенції Праці, яка працює на ринку праці та дорадництва Польщі з 2001 року. Що є гарантією сумлінного виконання наших обов’язків. 

РОБОТА БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ Ви не платите невідомо кому за невідомо які послуги, будьте пильні - уникайте шахраїв! 

ЛЕГАЛЬНІСТЬ Ми гарантуємо офіційність роботи, а значить і соціальні гарантії кожному нашому працівнику. 

МИ – ШУКАЄМО ПРАЦІВНИКІВ На відміну від решти гравців ринку, які готові будь-якою ціною продати Вам свої часто сумнівні послуги, ми зацікавлені у Вас, як в успішних та результативних працівниках. Тому не обіцяємо роботу для Всіх, а лише для тих хто хоче і може працювати. 

ЧЕСНІСТЬ ТА ПОРЯДНІСТЬ Наша фірма будується на принципах справедливості, прозорості та відкритості. Ніхто не має права ображати Вашу честь та гідність, кожен має право на свою думку та позицію. Ви отримаєте ВСІ зароблені вами кошти згідно з підписаним договором і виконаною роботою у відповідні терміни. 

КОНТРОЛЬ ТА ПІДТРИМКА Не може бути такої ситуації щоб вас залишили наодинці з вашими проблемами на території Польщі, за кожною бригадою наших працівників закріплені відповідальні управлінці-опікуни (володіють українською мовою), які розкажуть та покажуть Вам що і як, а також підтримають порадою в потрібний момент, у разі необхідності допоможуть з БЕЗКОШТОВНИМ візитом до лікаря (всі працівники мають медичні страхові поліси, які оплачує роботодавець).