АНДРЕС-СКЛО, ТОВ 

Я хочу тут работать

АНДРЕС-СКЛО, ТОВ 

ТОВ «АНДРЕС-СКЛО» - одне з підприємств естонського концерну «ANDRESE GRUPI AS» . У концерн входить фірма-виробник «Andrese Klaasi & Dekoori», що випускає продукцію під торговельною маркою «ANDRES».Специфікою роботи ТОВ «АНДРЕС-СКЛО» є гуртовий продаж товарів даної торговельної марки.

Фірма Andrese Klaasi & Dekoori розпочала свою діяльність із серпня 1995 року. Займається обробкою листового скла. Andrese Klaasi & Dekoori AS відноситься до групи скляних фірм, що діють на ринках Латвії, Литви, Естонії , Росії, України.   Нас упевнено можна назвати виробником з найбільшим вибором виробів в Естонії і за рубежем. Наше устаткування і знання дозволяють запропонувати як стандартні так і спеціальні рішення на будь-який смак. Нас знають насамперед як надійного і безпечного постачальника. Ми обробляємо скло для виготовлення огороджень, дзеркал, дверей,сходів, проміжних стін і фасадів. Ми також займаємося гуртовим продажем листового скла, є посередниками різних великих виробників.

Ми обновляємо і поповнюємо наше устаткування для того, щоби йти в ногу із сучасними вимогами і новими стилями. Крім нововведень ми цінуємо високу якість, для забезпечення якої удосконалюємо контрольні механізми і навчаємо робочий персонал. Нашими клієнтами є визнані фірми Скандинавії, Балтики, західної Росії, України, що співробітничають з нами, тому що цінують стабільну, лояльну і якісну продукцію.

Саме для поліпшення якості обслуговування на ринку України, восени 2005 року, нами відкрита фірма ТОВ «АНДРЕС-СКЛО». Метою служить максимальне задоволення всіх запитів клієнтів, як по кількості, так і по асортименту нашої продукції в даному регіоні.
Зворотна інформація дозволить нам знайти оптимальні рішення, щоб найбільше наблизити смаки замовника і наші стандарти, а також більш і більш удосконалювати, як якість товару, так і якість надання послуг.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.