Кадровое агентство

ООО ОТТО ВОРКФОРС 

Львов

Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Я хочу тут работать

Кадровое агентство

ООО ОТТО ВОРКФОРС 

ОТТО має п'ятнадцятирічний досвід у міжнародному працевлаштуванні та консалтингу для компаній у галузі комплексних рішень в управлінні персоналом. Компанію було створено в 2000 році в Голландії. Сьогодні вона присутня не лише в Польщі і Голландії, але й у Чехії, Німеччині, Словаччині, Угорщині та Україні.

Пропонуємо роботу на усіх рівнях працевлаштування, у багатьох сферах. Наші працівники працюють у найбільших міжнародних компаніяхв Польщі, кожного дня за нашим посередництвом працює понад десять тисяч людей.

Постійно шукаємо зварювальників, швачок, фрезерувальників, токарів, водіїв автонавантажувачів і операторів машин ЧПУ. Але найбільше потрібно працівників широкого профілю в логістичні центри, на склади, виробництво.

Наша фірма всі послуги клієнту надає безкоштовно. Ми не беремо гроші за вакансії, запрошення на роботу, допомогу при відкритті візи. 

Ми пропонуємо нашим працівникам найвищі стандарти обслуговування: вчасне нарахування заробітної плати, прозору систему відрахування податків, а також особисту підтримку.

Тільки офіційні пропозиції роботи від OTTO Work Force гарантують легальну роботу в Польщі без додаткових плат. 
Агенція праці OTTO пропонує українцям роботу тільки в Польщі!

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.