ООО Метал Ворк Украина 

Киев

Сферы деятельности

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

Я хочу тут работать

ООО Метал Ворк Украина 

ПРО КОМПАНІЮ

Metal Work – італійська компанія, що спеціалізується на виробництві пневматичних компонент та рішень для систем автоматизації. Компанія була заснована в 1967 році в Італії та почала свою діяльність як виробник пневматичних цангових фітінгів для систем стисненого повітря. Поступове розширення структури виробництва продукції та збільшення об'єму продажів сприяло компанії стати лідером в пневматичних системах для автоматизації виробництва. На сьогодні компанія пропонує на ринку п'ять продуктових лінійок: пневмоциліндри, клапани, блоки підготовки повітря, фітінги та обладнання для верстатів, маніпуляторів. Всі ці компоненти та рішення можна знайти в нашому більш ніж 800-сторінковому каталозі.

Основна виробнича площадка в м. Кончезіо має штат близько 300 співробітників, у той час як у сфері продажів в Італії та на міжнародному рівні задіяно близько 600 співробітників.
У 1992 Metal Work отримала сертифікат управління якістю ISO 9001. До цього сертифікату ми додали у 2000 році ще один сертифікат системи екологічного менеджмента ISO 14001.
Також у 2007 році компанія METAL WORK S.p.A. пройшла сертифікацію згідно системи менеджмента промислової безпеки та охорони праці OHSAS 18001.
Всі вказані сертифікати були затверджені німецьким сертифікаційним органом DEKRA ITS, акредитованим компанією TGA.

Продукція розповсюджується через 45 філій в Італії та за кордоном, які пропонують ефективне перед- та і післяпродажне обслуговування.
Якість продукції та ефективна структури продажів є основою, що дозволяє компанії Metal Work твердо стояти та задовольняти всі можливі потреби клієнтів в пневматичних системах для автоматизації. 

 

Філія Metal Work в Україні була заснована 1 грудня 2005 року в м. Львів. Згодом центральний офіс компанії ТОВ “Метал Ворк Україна” було переведено до м. Київ, де на сьогодні функціонує також і великий центральний склад компанії в Україні. Для зручності клієнтів ТОВ “Метал Ворк Україна” відкрило також регіональне представництво у м. Дніпропетровськ.
Як офіційний представник компанії в Україні ми гарантуємо своїм клієнтам: 

  • найвищу якість продукції, вироблену виключно в країнах Евросоюза
  • широкий вибір елементів промислової пневматики
  • конкурентноспроможні ціни
  • короткий строк доставки у разі відсутності продукції на складі
  • професійну технічну консультацію
  • допомогу в проектуванні пневматичних систем
  • професійне гарантійне та післягарантійне обслуговування
 

ТОВ «Метал Ворк Україна» 
вул. Дніпровська Набережна, 26-Г, літера "А" 

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.