Лан Украина, Продовольственный холдинг 

Киев

Сферы деятельности

Розничная торговля

Продукты питания

Я хочу тут работать

Лан Украина, Продовольственный холдинг 

 

   Компанію «Лан-Україна» було засновано у 1995 році. Основною сферою діяльності нашої компанії є імпорт, виробництво та дистрибуція якісних продуктів харчування.

    За роки свого існування компанія «Лан-Україна» здобула репутацію респектабельної компанії, добре знаної у ділових колах Києва та України.

    Характерними особливостями нашої компанії є динамізм, прагнення до кращого, дотримання єдиних корпоративних принципів, орієнтація на клієнтів з метою максимального задоволення їхніх потреб та встановлення тривалих партнерських відносин.

    Продукція, яку представляє наша компанія, незмінно користується попитом у споживачів. Безперервний моніторинг ринку продовольчих товарів, оперативність прийняття управлінських рішень, враховуючи зміни, що сталися, дозволяють компанії «Лан-Україна» формувати збалансований асортимент продукції, доповнювати його новими позиціями.

    Одна з основних переваг нашої компанії – постійна наявність усього асортименту продукції на складі в м. Києві. Крім того, компанія має розвинену дистрибуторську мережу по Україні.

    Продукцію нашої компанії сертифіковано і вона має тривалий термін зберігання.

    Ми також надаємо нашим клієнтам широкий спектр післяпродажних послуг, включаючи безкоштовне завантаження, можливість зберігання продукції на складі, доставку у всі регіони України за бажанням замовника, а також експедиторські послуги.

    Наші менеджери сприяють розвитку бізнесу клієнтів компанії – контролюють своєчасність й чіткість виконання замовлень, надають консультації з питань підвищення рівня продаж, формування споживацької лояльності та залучення нових покупців.

    Ми завжди раді нашим постійним та новим клієнтам й готові піти на зустріч Вашим побажанням та пропозиціям.