Київський міський центр зайнятості 

Киев

Вакансии

58 активных вакансий

Сферы деятельности

Государственные организации

Я хочу тут работать

Київський міський центр зайнятості 

21 січня 1991 року на виконання постанови Ради Міністрів УРСР, Київський облвиконком приймає  рішення № 9 „Про створення державної служби зайнятості в області”. Цю дату можна вважати днем народження Київської обласної служби зайнятості. На новостворену службу зайнятості покладалися завдання вивчення стану ринку праці і його прогнозування на перспективу, надання допомоги громадянам у підборі роботи, організації професійної підготовки і перепідготовки громадян, реєстрації безробітних і надання їм допомоги по безробіттю.

28 травня 1991 року облвиконком затвердив першу програму зайнятості населення на 1991-1992 роки. Нею передбачалися виплати грошової допомоги по безробіттю. Станом на 15 червня 1991 року у структуру Київської обласної служби зайнятості входили 19 міськрайонних, міських та районних центрів зайнятості, в яких працювали 160 чоловік.

Наприкінці 90-х років минулого сторіччя та у перші роки ХХІ служба зайнятості  працювала в умовах глобальної економічної кризи. У ті роки обслуговували більше 100 тисяч осіб щорічно. Через відсутність вакансій, основні зусилля спрямовувались на пасивні форми соціального захисту незайнятого населення. Тобто, на реєстрацію громадян та виплату допомоги по безробіттю. Потреба підприємств у працівниках була настільки мізерною, що наприкінці 1997-1998 років на одне вільне робоче місце претендувало 34 та 46 осіб відповідно. Це найвищий показник за історію існування служби зайнятості.
 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина58

Информационные технологии, интернет, телеком4
Бухгалтерия, управленческий учет, финансы предприятия14
Маркетинг, реклама, PR3
Административный персонал6
Банки, инвестиции, лизинг9
Управление персоналом, тренинги1
Автомобильный бизнес2
Искусство, развлечения, масс-медиа1
Консультирование1
Медицина, фармацевтика2
Наука, образование2
Государственная служба, некоммерческие организации6
Продажи7
Производство8
Строительство, недвижимость2
Транспорт, логистика4
Туризм, гостиницы, рестораны2
Юристы2
Домашний персонал2
Рабочий персонал2