Я хочу тут работать
АСТАРТА: 25 років інвестицій у майбутнє

Український агропромисловий холдинг з міжнародними інвестиціями, який об’єднав понад
10 тисяч спеціалістів у 8 областях України, переважно в Полтавській, Вінницький та Хмельницькій

Перша аграрна компанія в Україні, яка ствердила прозорість своєї діяльності та розмістила акції на міжнародній фондовій біржі (з 2006 року)

Агровиробництво

Молочні
ферми

Цукрові
заводи

Переробка
сої

Біогазовий
комплекс

Мережа
елеваторів

ЛІДЕРСТВО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Цукрові заводи компанії виробляють найбільшу кількість цукру в Україні та сертифіковані за 25 міжнародними системами управління якістю, безпекою та ресурсами. 78% виробленого АСТАРТОЮ цукру – продукт вищої категорії, визнаний на міжнародних ринках. Команда бізнес-напряму впроваджує ощадливе (lean) виробництво та спрямовує інтелектуальні зусилля та інвестиції у зменшення відходів і економію води та енергії.

Агро напрям АСТАРТИ є осередком технологічних нововведень. Техніка від світових брендів, елементи віртуалізованого «точного землеробства», використання систем супутникового аналізу та IT-програм і гаджетів – зовсім інший образ агро, ніж більшість звикла мати. На 250 тисячах гектарів землі АСТАРТА культивує цукровий буряк, сою, пшеницю, соняшник та кукурудзу. В компанії працює власний науково-дослідний центр, розвивається проект органічного землеробства. З 2018 року мережа елеваторів АСТАРТИ готуватиме для продажу в Україні та за кордон не тількі власні врожаї, а й інших агро компаній.

АСТАРТА - один з найбільших промислових виробників молока в Україні. На фермах компанії утримується поголів’я в 30 тисяч, половина з якого – молочні корови. Ключова увага експертів-тваринників – на здоров’ї підопічних та якості молока. В 2017 році АСТАРТА звела в Полтавській області найбільший у Європі кормоцентр, де створюється збалансований раціон для майже 10 тисяч корів. Один з принципів напряму – гуманне ставлення до тварин в умовах промислового виробництва.

Соєпереробний завод АСТАРТИ в Глобино називають «перлиною» переробної галузі. Компактний сучасний завод з англійським устаткуванням відповідає за більш ніж 21% української соєпереробки та є одним з найбільш привабливих роботодавців регіону. Входить до так званого Глобинського кластеру АСТАРТИ поруч з цукровим заводом та біогазовим комплексом.

Виробництво біогазу – відповідь на потребу скоротити залежність від імпортного газу та використовувати залишки виробництва цукру та соєпереробки.

ПРОСТІР ДЛЯ РОЗВИТКУ

АСТАРТА поєднує традиції з новими технологіями
і створює мультикультурне середовище

Головний офіс розташований в ASTARTA Organic Business Center на київському Подолі, першому в Україні бізнес‑центрі, побудованому за стандартом екологічного будівництва BREEAM. Це не лише місце роботи співробітників центрального офісу, а й спільний відкритий простір для розвитку та спілкування співробітників з різних регіонів.

В компанії запроваджено проекти та заходи для постійного розвитку – зустрічі з надихаючими спікерами, професійні тренінги та з розвитку особистості, виробничі екскурсії, в тому числі міжнародні, вивчення англійської мови.

ЧОМУ АСТАРТА?

Бути в АСТАРТІ – це означає мати пристрасть до того, над чим ви працюєте щодня. Готовність докладати емоційних та інтелектуальних зусиль для пошуку розумних рішень, бути сильним та впливовим в своїй справі

Потяг до нових технологій та рішень

Репутація надійного партнера на українському та міжнародному ринках

Людяність – в основі ділових і професійних відносин

Конкурентна та прозора заробітна плата

Соціальні виплати та пільги

Програми навчання та розвитку співробітників усіх рівнів

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Прагнути неможливого,
щоб досягти максимального
Працювати єдиною командою,
у якій кожний – професіонал
Розвиваючи найкращі традиції ділового партнерства, будувати довгострокові відносини з клієнтами
Піклуватись про світ
навколо нас та створювати
користь для суспільства
Мислити прогресивно, працювати на перспективу, бути інноваційними та унікальними

СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО

В 2008 році АСТАРТА приєдналась до Глобального договору ООН, що об’єднує компанії, які підтримують принципи сталого розвитку в усьому світі.
В АСТАРТІ діє одна з найбільш розвинених в Україні програм підтримки сіл та громад в напрямах освіти, культури, благоустрою, медицини та спорту. Кілька сотень проектів реалізується спільно з громадами щороку. Один з визначних нових проектів – розвиток IT навичок у сільських жителів, який створено разом з фондом BrainBasket та IT‑компанією Miratech.

Вакансии компании «Астарта-Киев»  

Вакансии в текущем регионе: Украина11

Продажи1
Бухгалтерия, управленческий учет, финансы предприятия3
Производство, сельское хозяйство6
Банки, инвестиции, лизинг1
Транспорт, логистика1
Юристы1
Закупки1
Рабочий персонал1