Статьи

Вмикай талант на повну та руйнуй вікові стереотипи

В рамках проекту Talent ON ми втретє зустрілись з підопічними з благодійного фонду «Життєлюб» та учасниками проекту «Трудолюб», щоб поговорили про те, чому роботодавців можуть уникати деяких кандидатів та як побороти їх стереотипи. Адже, на жаль, вікові упередження ще існують на ринку праці. Але з ними можна та потрібно боротись.

ПОБОЮВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ

Юлія Дрожжина, керівниця експертно-аналітичного центру hh.ua | grc, поділилась результатами дослідження, яке показало: найчастіше роботодавці заявляли про свою неготовність розглядати кандидатів певного віку через те, що вони, буцімто, гірше засвоюють нову інформацію. Проте в силах кандидата довести, що ці побоювання безпідставні. Сертифікати про проходження курсів, регулярне відвідування профільних та загальноосвітніх заходів – це найкращі ілюстрації того, що пошукач хоче та може розвиватись.

ПРОБЛЕМИ З ПОШУКОМ РОБОТИ ТА НЕВІРА У СВОЇ СИЛИ

Інна Кравченко, консультант з Executive Search в hh.ua | grc, кар'єрний тренер, нагадала відому цитату про те, що тільки одна причина робить мрію недосяжною – страх невдачі. Окрім того Інна зазначила, що перед тим як шукати роботу варто зрозуміти, яку проблему вона має вирішити.

Вмикай талант на повну та руйнуй вікові стереотипи
Вакансии дня

Комментарии