Статьи

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Зустріч one-to-one: фішки та шишки» 19/11/19

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Зустріч one-to-one: фішки та шишки» 19/11/19

Коли:

19 листопада 2019 року о 16:00

Тема:

Зустріч one-to-one

Спікерка:

Ольга Мирошниченко, HR Business Partner SBTech, має досвід в різних сферах і галузях: рекламі, тренінгах, нафто-газовій сфері, IT. За її плечима 10 років в управлінні персоналом, більше 5 років в рекрутингу, коучингу та кар'єрному консультуванні. За час своєї професійної кар'єри Ольга провела кілька тисяч one-to-one зустрічей різного формату та змісту і навчила кілька десятків менеджерів основним нюансам таких зустрічей.

Про що цей захід:

Зустрічі у форматі one-to-one між менеджером та підлеглим – однин з найпотужніших інструментів для підтримки тіснішої комунікації в колективі. Ба більше, вони впливають не тільки на особистісні відносини, а й на продуктивність всієї компанії.

Учасники вебінару зрозуміють доцільність впровадження таких зустрічей, які техніки можна застосовувати для їх проведення та які питання задавати. Також ми поговоримо про те, як HR'у донести цінність one-to-one зустрічей до менеджера і як навчити його користуватись цим простим і крутим управлінським інструментом. І розберемось в «фішках» і «шишках», які зустрічаються під час проведення зустрічей.

Основні тези вебінару:

✅ Що потрібно знати про особисті зустрічі зі співробітником

✅ Цілі і завдання зустрічей 1:1

✅ Кому і навіщо потрібні 1:1 зустрічі

✅ Техніки проведення і питання

✅ Чому зустрічі 1:1 можуть не працювати

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож залучайте і ваших колег!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

До зустрічі на вебінарі у вівторок, 19 листопада, о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии