Статьи

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «4 ключові напрямки в HR 2020: від трендів до практики» – 14/11/19

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «4 ключові напрямки в HR 2020: від трендів до практики» – 14/11/19

Коли:

14 листопада 2019 року о 16:00

Тема:

4 ключові напрямки в HR 2020: від трендів до практики

Спікерка:

Лариса Онипко, керівниця проекту Премія HR-бренд Україна, hh.ua | grc

Спеціалізація Лариси, HR-експертки з 15-річним досвідом роботи – розробка моделі компетенцій та оцінка персоналу, оцінка ефективності, навчання та розвиток співробітників, формування та розвиток корпоративної культури, побудова системи внутрішніх комунікацій, бізнес-коучинг та коучинг команд, побудова та розвиток HR-бренду компанії. Окрім того вона – постійний спікер на маркетинг- та HR-конференціях, учасниця телепрограм та мотиваційних зустрічей, автор тренінгів та практикумів, сертифікований коуч-консультант в організаціях (Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy (WAPP, Germany), психодрама-майстер (Psychodrama Institut fur Europa Е. V., PIfE - 2015), член Європейської Асоціації коучингу та менторингу.

Про що цей захід:

Якщо чи хочете, щоб ваша компанія перемагала на ринку завтра (або продовжувала перемагати), ваша функція HR має змінитись. На вебінарі ми поговоримо про те, як зараз український бізнес трансформує її, які digital-рішення використовує у рекрутингу, навчанні, оцінці персоналу та в комунікаціях бренду.

Ви почуєте огляд кращих HR-проектів роботодавців України, які були відзначені найвищою нагородою Премії HR-бренд 2018. Головна перевага цих кейсів, презентованих в форматі «бізнес-запит – рішення – результат», в тому, що вони можуть бути втілення та масштабовані незалежно від сфери та розмірів бізнесу.

Основні тези вебінару:

✅ Світові тренди в HR та ситуація на українському ринку

✅ Чотири ключові напрямки в HR: smart-рекрутинг, HR-маркетинг, навчання та розвиток, people-аналітика

✅ Огляд ключових напрямків з прикладами кейсів номінантів Премії HR-бренд

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож залучайте і ваших колег!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

До зустрічі на вебінарі у четвер, 14 листопада, о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии