Статьи

Вмикай талант на повну та будуй кар’єру у банківській галузі

Гарні перспективи кар’єрного та особистісного зростання, комфортні умови праці та стабільність – з такими характеристиками часто асоціюється робота в банківській галузі. Звучить досить привабливо, чи не так?

На вебінарі у рамках проекту Talent ON ми говорили про, які soft-skills стануть у нагоді при побудові кар’єри у банківській галузі, де їх опановувати та що робити кандидатам без профільної освіти, які мріють про роботу у цій галузі?

АНАЛІЗУЄМО РИНОК ТА ВИБИРАЄМО ПОТРІБНУ СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ

Керівниця експертно-аналітичного центру кадрового порталу hh.ua | grc Юлія Дрожжина запевняє: банківська сфера має бути цікавою для пошукачів, які наразі знаходяться в активному пошуку роботу. Адже ця профсфера увійшла у ТОП-10 за кількістю вакансій у першому півріччі і у ТОП-3 за рівнем середньої зарплати. Протягом 2019 року банки найчастіше шукали спеціалістів із залучення клієнтів, продажів фінансових продуктів, програмістів т розробників банківського ПО, аналітиків, спеціалістів з кредитування, економістів тощо. А найбільшим попитом користувались пошукачі з досвідом від 1 до 3 років (63% всіх розміщених вакансій) та від 3 до 6 років (22% всіх розміщених вакансій). Проте знайти роботу могли і кандидати без професійного стажу взагалі. Наприклад, банки були готові розглянути таких пошукачів на позиції спеціалістів із залучення клієнтів, продажів фінансових продуктів, кредитування, економістів та менеджерів по роботі з клієнтами.

Вмикай талант на повну та будуй кар’єру у банківській галузі

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗУСТРІЧІ З HR-МЕНЕДЖЕРОМ

Ольга Прохоренко, директорка департаменту персоналу Національного банку України, яка була визнана найвизначнішою постаттю вітчизняного HR-ринку, розповіла: щоб стати частиною команди НБУ потрібно бути собою, любити Україну та знаходитись в стані постійного саморозвитку. Зараз у штаті НБУ понад 2000 співробітників. Серед них до 5% представників покоління Z, 30% міленіалів, 55% X та до 10% бебі-бумерів, а середній вік працівників 40 років. Більшість співробітників НБУ мають різноплановий досвід, не обмежений комерційними банками та фінансовими установами, 90% володіють англійською мовою, а серед основних здібностей та компетенцій працівників – гнучке мислення, адаптивність та проактивність. Ольга каже, що в першу чергу HR-менеджери звертають увагу на поведінку кандидата, відповідність інформації, викладеної в резюме, його комунікабельність, ввічливість, культурний рівень, здатність до командної роботи та мотивацію.

Вмикай талант на повну та будуй кар’єру у банківській галузі

ПІДТЯГУЄМО НАВИЧКИ ДО ВИМОГ РОБОТДАВЦІВ

Ладислава Галаган, головний менеджер з координації підбору персоналу «Райффайзен Банк Аваль», підтверджує думку, що проактивність – одна з найважливіших навичок сучасного працівника банківської галузі. Окрім того, пошукач, який має амбіції будувати кар’єрі у цій сфері, має прагнути до навчання, бути відкритим до інновацій та співпраці, проявляти гнучкість.

Вмикай талант на повну та будуй кар’єру у банківській галузі

Готові будувати кар’єру у банківській галузі? Ну то хутчіш реєструйтесь та створюйте резюме і обирайте цікаву вакансію!

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии