Статьи

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Чому в майбутньому виживуть лише соціально-відповідальні компанії?» – 08/10/19

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Чому в майбутньому виживуть лише соціально-відповідальні компанії?» – 08/10/19

Коли:

8 жовтня 2019 року о 16:00

Тема:

Змінюйся, або помри: чому в майбутньому виживуть лише соціально-відповідальні компанії?

Спікерка:

Ольга Бойко, провідний фахівець з Корпоративної соціальної відповідальності Ашан Україна. З 2016 року Ольга системно розвиває КСВ в Ашан Україна і за 4 роки створила компанії імідж соціально-відповідального бізнесу, піонера в працевлаштуванні людей з інвалідністю, а також компанії, що дбає про довкілля. За свої соціальні та екологічні ініціативи Ашан Україна отримала 15 нагород та увійшла в ТОП-3 компаній з найкращими соціальними програмами в Україні. З 2019 Ольга очолює Комітет КСВ в Європейській Бізнес Асоціації.

Про що цей захід:

Корпоративна соціальна відповідальність давно перестала бути даниною моді та наразі є практично обов’язковою умовою для залучення у штат найкращих співробітників. Адже міленіали, які вже зараз складають понад половину кандидатської бази hh.ua | grc, шукають не просто роботодавця, який забезпечуватиме гідну зарплату та комфортне робоче місце. Вони шукають соціально відповідальні компанії, чиї цінності будуть їм зрозумілі та близькі.

Тому якщо у вашій компанії ви вже практикується КСВ або ви тільки задумується про необхідність її впровадження – долучайтесь до вебінару!

Основні тези вебінару:

  • Як покоління міленіалів формує обличчя сучасного бізнесу?
  • Що таке корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) та як з нею працювати: стратегія, політика, стейкхолдери, бюджети, звітність, комунікація
  • Як працює КСВ в Ашан Україна?

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож залучайте і ваших колег!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

До зустрічі на вебінарі у вівторок, 8 жовтня, о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии