Статьи

Talent ON: вебінар «Співбесіда: як вразити HR та отримати роботу» – 09/10/19

Talent ON: вебінар «Співбесіда: як вразити HR та отримати роботу» – 09/10/19

Знайома ситуація, коли ви сидите в кабінеті та чекаєте на рекрутера, який має провести з вами співбесіду, а по спині стікає холодний піт, серце гучно гупає в грудях, а руки тремтять? Звичайно, ми трохи перебільшуємо. Але погодьтесь: інтерв’ю з потенційним роботодавцем - це завжди стрес.

На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON від hh.ua | grc ми поділимось секретами, які зроблять будь-яку співбесіду успішною!

Спікери вебінару:

  1. Катерина Асаулюк – начальниця відділу пошуку та адаптації персоналу АТ «Укрзалізниця»
  2. Галина Рашевська – начальниця відділу пошуку та підбору персоналу Vodafone Україна
  3. Людмила Сульженко – начальниця відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості, практикуючий психолог, спеціалістка з профорієнтації

Тези заходу:

✅ Підготовка до співбесіди

✅ Як поводитися під час інтерв'ю. Відповіді на каверзні питання

✅ Чек-лист за співбесідою

✅ Підготовка «доказової бази» досягнень

✅ Конгруентність поведінки

Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на info@hh.ua або на сторінку у Фейсбук.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии