Статьи

Вмикай талант на повну та будуй кар`єру у ритейлі

Мало яка галузь може похизуватись такою кількістю вакансій, як ритейл. Перейшовши за посиланням , ви можете переконатись у цьому самі. Причому знайти справу до душі у сфері ритейлу можуть як початківців, так і досвідчені професіонали, ті, хто хоче суміщати шукає роботу з іншими заняттями та ті, хто зацікавлений у швидкому отриманні досвіду.

На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON ми говорили, чому працевлаштування у ритейлі стає все більш привабливим, як по максимуму використати можливості цієї галузі, чого чекають та що можуть запропонувати роботодавці.

ПОЧАТОК КАР’ЄРИ У РИТЕЙЛІ

Валентина Кущ, менеджер проектів з персоналу мережі «Сільпо», розповіла, що станом на кінець минулого навчального року в мережі працювало близько 3 057 студентів денної форми навчання. А понад 70 студентів денної форми навчання вже обіймають керівні посади (заступника керуючого або завідувача відділу). Чудовий початок кар'єри!

ВІД МЕНЕДЖЕРА ТОРГОВОГО ЗАЛУ ДО КЕРІВНИКА

Наталія Польова, керівниця відділу підбору та адаптації персоналу MOYO, впевнена: перед початком активного пошуку роботи важливо пройти «співбесіду» з самим собою та дати відповідь на 3 ключові питання: які зі своїх особистих якостей ви могли б поєднати, щоб результат їх застосування знадобився в майбутній роботі, яка сфера вам подобається та чого ви хочете від роботи. Відповіді на них допоможуть зробити пошук роботи максимально ефективним та не гаяти час на вакансії, які вам заздалегідь не підходять.

Якщо така «співбесіда» ствердила вас у думці, що ви маєте амбіції стати керівником, то покращуйте своє вміння працювати у мінливому зовнішньому ринковому середовищі, підвищуйте професійну компетентність у сфері діяльності та напрацьовуйте управлінські навички і здатність створювати результативну команду.

Ще Наталія поділилась секретами побудови успішної кар’єри в ритейлі:

  1. Роби трішки більше, ніж від тебе очікують
  2. Вибирай керівника, а не компанію
  3. Успішні люди ніколи не заходять через парадний вхід

Не зволікайте розміщуйте резюме на hh.ua!

А якщо ви збираєтесь повернутись на роботу після тривалої перерви, наприклад після декрету, та переживаєте з цього приводу, долучайтесь до вебінару 25 вересня. Ми розкажемо, як відкоригувати резюме, розставити в ньому потрібні акценти та написати супровідний лист. А також поговоримо про те, як побороти страх співбесіди.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии