Статьи

Talent ON: вебінар «Як більше заробляти у ритейлі» – 10/09/19

Talent ON: вебінар «Як більше заробляти у ритейлі» – 10/09/19

Велика кількість вакансій, можливість підібрати зручний графік та місцерозташування роботи, динамічність та швидкість в отриманні досвіду – ось лише стислий перелік того, чим можуть похизуватись компанії, які працюють в галузі роздрібної торгівлі. Причому, знайти справу до душі у цій сфері можуть і ті, хто тільки починає трудову діяльність або шукає місце, яке дозволить суміщати роботу та інші важливі заняття, так і ті, хто готовий замахнутися на більше.

На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON ми розкажемо, чому працевлаштування у сфері ритейлу стає все більш привабливим, як по максимуму використати можливості цієї галузі, чого чекають та що можуть запропонувати роботодавці. А ще – розіграємо подарунки!

СПІКЕРИ ВЕБІНАРУ:

Польова Наталія, керівниця відділу підбору та адаптації персоналу MOYO, розповість, як побудувати кар`єру в ритейлі – від менеджера торгового залу до керівника:

  • Пройдіть співбесіду з самим собою: 3 ключові питання, на які варто відповісти
  • Компетенції, які необхідні для майбутніх управлінців
  • Секрети побудови успішної кар’єри в ритейлі

Кущ Валентина, менеджер проектів з персоналу Мережі «Сільпо», зможе довести, що сучасний ритейл – це цікава та перспективна робота. А ще розкаже про:

  • Ключові компетенції, які потрібні кандидату для роботи в ритейлі
  • Розвиток кар‘єри, мотиваційні програми та конкурси як складові захоплюючого досвіду

ЦЕЙ ВЕБІНАР ДЛЯ:

✅ початківців та досвідчених професіоналів

✅ тих, хто хоче суміщати шукає роботу з іншими заняттями

✅ тих, хто зацікавлений у швидкому отриманні досвіду

Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на info@hh.ua або на сторінку у Фейсбук.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии