Статьи

Дослідження «HR-персона» 2019: компетенції, виклики та персоналії, які драйвлять ринок

hh.ua | grc оголосив результати дослідження «HR-персона» 2019.

За результатами опитування серед професійної спільноти головним драйвером ринку стала Ольга Прохоренко – директорка департаменту персоналу Національного банку України.

Дослідження «HR-персона» 2019: компетенції, виклики та персоналії, які драйвлять ринок

Люди – одна з головних конкурентних переваг компаній. Від того, наскільки успішно вибудовуються партнерські стосунки зі співробітниками, впроваджуються коучингові підходи в управлінні персоналом, визнаються досягнення та надаються можливості для навчання і розвитку, залежить успіх компанії на ринку. Це накладає велику відповідальність на HR-менеджерів та формує особливі вимоги до HR-лідерів. Hh.ua | grc дослідив, хто наразі серед професійної спільноти вважається найвизначнішим драйвером цього ринку, в чому полягає роль HR-лідера в найближчому майбутньому та які вимоги висуваються до такого фахівця.

Так, в опитуванні, яке проходило з 1 по 30 червня, взяли участь HR-менеджери, керівники HR-напряму, HR-директори, рекрутери, HR-бізнес-партнери, менеджери з компенсацій і пільг, спеціалісти з навчання та розвитку співробітників, спеціалісти з внутрішніх комунікацій.

РОЛЬ HR-ЛІДЕРА

У питанні ролі HR-лідера в найближчому майбутньому (3-5 років) думки респондентів розділились. Так, на думку 17% опитаних, вона стане більш значущою, 15% впевнені, що вона виконуватиме стратегічну функцію в бізнесі, ще 13% вбачають роль HR-лідера в бізнес-партнерстві компанії.

У зв’язку з такими прогнозами логічно виглядає портрет компетенцій HR-лідера. У переліку знань та навичок, потрібних такому спеціалісту, на перших місцях - розуміння бізнесу, уміння адаптувати колектив до нових викликів і / або змін, емоційний інтелект. Більш ніж чверть респондентів впевнена, що HR-лідер має бути вправним у ведені переговорів.

Коментуючи таку оцінку, Костянтин Климов, який в рамках HRD-середи провів для учасників майстер-клас за програмою Scotwork, зазначив:

«27% - дуже скромно, цю цифру можна сміливо збільшити у кілька разів. Наші спостереження за 40 років в 46 країнах це підтверджують. Якщо під переговорами розуміти обмін ресурсами при конфлікті інтересів. Погодьтеся - як ресурсів, так і конфліктів в роботі HR-лідера вистачає з головою. А якщо парламентер показує високий клас, це ще і додає балів його лідерському статусу».
Костянтин Климов
Дослідження «HR-персона» 2019: компетенції, виклики та персоналії, які драйвлять ринок

ПРІОРИТЕТИ ПРИ ВИБОРІ HR-ЛІДЕРА

Говорячи про пріоритети при виборі HR-лідера, власники та CEO компаній головним критерієм назвали портфоліо здійснених проектів. Такої думки дотримується 38% респондентів. Ще 31% віддадуть перевагу тому фахівцю, який зможе реалізувати HR-функцію з фокусом на ефективність бізнесу компанії.

Дослідження «HR-персона» 2019: компетенції, виклики та персоналії, які драйвлять ринок

Абсолютна більшість респондентів впевнена, що HR-лідер має безперервно професійно розвиватись. Проте 53% зазначають, що не лише особисті зусилля фахівця впливають на його формування, але й внесок компанії в його розвиток.

Визначаючи ж реальні персоналії, HR-спільнота назвала наступних особистостей в якості драйверів ринку:

Дослідження «HR-персона» 2019: компетенції, виклики та персоналії, які драйвлять ринок

А найвизначнішою постаттю вітчизняного HR-ринку стала Ольга Прохоренко, Директорка департаменту персоналу Національного банку України.

За плечима Ольги – понад 15 років досвіду у напрямах менеджменту персоналу, розробки та впровадження систем підбору, мотивації та розвитку персоналу, грейдування та оплати праці, дослідження та розвитку корпоративної культури і внутрішніх комунікацій тощо. З 2014 року працює в Національному банку України, з вересня 2016 року – на посаді Директорки департаменту персоналу. Відповідає за розробку та впровадження HR стратегії, бренду роботодавця, розвиток та підтримку HR системи, бере участь в стратегічному плануванні, організаційному розвитку та імплементації Стратегічної ідеї Центробанку.

У 2018 році Ольга увійшла у ТОП-20 HR-лідерів, а у 2017 році була визнана одним з кращих HR-лідерів фінансового сектору України.

Вакансии дня

Комментарии