Статьи

Успішна кар’єра в будь-якому віці: hh.ua | grc проведе зустріч-лекцію для підопічних БФ «Життєлюб»

Успішна кар’єра в будь-якому віці: hh.ua | grc проведе зустріч-лекцію для підопічних БФ «Життєлюб»

Хоча дискримінація за віком на ринку праці України й заборонена законодавством, на жаль, ейджизм залишається явищем, що трапляється часто. Проте наразі все активніше відбувається розширення меж робочого віку: пошукачі, незалежно від віку, хочуть будувати успішну кар’єру, застосовувати на практиці свої знання і навички та вивчитись новому.

В рамках проекту Talent ON ми разом з представницею ТОВ «ПБГ КОВАЛЬСЬКА», зустрінемось з підопічними з благодійного фонду «Життєлюб» та учасниками проекту «Працелюб», щоб поговорити про можливості для працевлаштування і вимоги роботодавців, чого бояться рекрутери і як зруйнувати стереотипи, пов'язані з віком. Адже життєлюби люблять не тільки вчитися і дізнаватися щось нове разом з нами, але й ділитися своїм досвідом, знаннями та вміннями з іншими.

Про що ми говоритимемо на зустрічі:

Дрожжина Юлія, керівниця екпертно-аналітичного центру hh.ua | grc, висвітлить основні тенденції ринку праці. В яких галузях зараз розміщується найбільше вакансій, в яких профсферах найменша конкуренція, а які роботодавці охочіше розглядають кандидатів без досвіду та співробітників на неповний робочий день? Юлія розгляне відповіді на ці питання, а ще – поділиться простими лайфхаками, як знайти максимально підходящу роботу.

Альона Кавка, директорка з управління персоналом ТОВ «ПБГ КОВАЛЬСЬКА», за 13 років роботи в HR-сфері провела більше тисячі співбесід, погодила більше 100 кандидатів та при цьому була свідком ситуацій, коли більшість кандидатів отримують відмову через банальні помилки. Альона розповість про секрети ейчарів, основні помилки кандидатів та як їх уникнути, і надасть рекомендації, як отримати роботу мрії!

З приводу участі у заході пишіть на адресу j.drozhzhina@hh.ua

Хочете бути в курсі всіх подій проекту Talent ON, щоб мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на канал проекту 👉 @talent_on

Вакансии дня

Комментарии