Статьи

Talent ON: вебінар «Кар’єра в банківській сфері: переваги та підводні камені» – 14/08/19

Talent ON: вебінар «Кар’єра в банківській сфері: переваги та підводні камені» – 14/08/19

КОЛИ:

14 серпня о 16:00

ПРО ЩО БУДЕМО ГОВОРИТИ:

Робота в банку часто асоціюється з гарними перспективами кар’єрного та особистісного зростання, комфортними умовами праці та стабільністю. Досить привабливо, чи не так?

Але яке майбутнє очікує цю сферу, які soft-skills стануть у пригоді при побудові кар’єри в ній, де їх опановувати та що робити кандидатам без профільної освіти, які мріють про роботу у цій галузі?

Долучайтесь до безкоштовного вебінару проекту Talent ON, щоб дізнатись про це!

СПІКЕРКИ ЗАХОДУ:

📢 Ольга Прохоренко, директор департаменту персоналу Національного банку України та професіонал із 15-річним стажем роботи. З 2014 року працює в Національному банку України, з вересня 2016 року – на посаді Директора департаменту персоналу. Ольга запевняє, що банки трансформуються і, скоріш за все, частину роботи в них, як і в інших сферах, замінять роботи. В НБУ вже зараз пілотується проект по роботизації частини процесів – тому можна вважати, що майбутнє вже існує зараз. А ще Ольга поділиться із учасниками вебінару секретами, як підкорити серце HR НБУ. Маленький спойлер: для того, щоб стати частиною команди НБУ вам потрібно, насправді, не так багато: бути собою, любити Україну та знаходитьсь в стані постійного саморозвитку.

📢 Ладислава Галаган, головний менеджер з координації підбору персоналу «Райффайзен Банк Аваль», має за плечима досвід роботи у банківській сфері на різних посадах більше 18 років та досвід у сфері підбору персоналу більше 7 років. Спікерка розповість про те, як наразі відбувається трансформація банківського ландшафту і які вчорашні виклики вже стали реальністю. Штучний інтелект, роботизація та діджиталізації у фінансовому секторі, кросфункціональна експертиза спеціаліста – це те, з чим ми маємо справу уже зараз.

ЦЕЙ ВЕБІНАР ДЛЯ ТИХ, ХТО:

✅ Бажає працювати в банківській сфері, але не знає, з чого почати свій кар’єрний шлях

✅ Вважає, що робота в банку – це про бюрократію та рутину. Ми вас переконаємо, що, наприклад, професія банкіри є одною з найкреативніших!

✅ Цікавиться новинами банківської сфери – однієї з найважливіших галузей

Вебінар безкоштовний за попередньою реєстрацією.

Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на 📧 info@hh.ua або 💬 на сторінку hh.ua - сайт з пошуку роботи (HeadHunter Україна).

Вакансии дня

Комментарии