Статьи

Найняти людей за кордоном? Виклик прийнято!

РЕКРУТОРІЯ: вебінар з Андрієм Стрехалюком
РЕКРУТОРІЯ: вебінар з Андрієм Стрехалюком
Exeсutive Recruitment Lead в Zeo Alliance

Як наймати агрономів у Румунії? Як збирати рекомендації у Казахстані? У чому особливість кандидатів у США та Європі? Як обійти мовний бар'єр і розібратись у культурних особливостях? Відповідям на ці питання був присвячений перший червневий вебінар проекту «Рекруторія».

Андрій Стрехалюк, Exeсutive Recruitment Lead в Zeo Alliance та практик із понад 10-річним досвідом роботи в українських та міжнародних компаніях різних галузей, поділився зі слухачами кейсом з власного досвіду по цій темі.

ПОНЯТТЯ МІЖНАРОДНОГО РЕКРУТМЕНТУ

Такий рекрутмент доцільно застосовувати у ситуаціях, коли вакансії неможливо закрити на внутрішньому ринку, коли необхідно знайти людей на вакансії, які відкриті у інших країнах, чи коли потрібно побудувати глобальний або регіональний кадровий резерв на ще неіснуючі вакансії. Говорячи про першу ситуація, слід пам’ятати, що локальний ринок завжди обмежений і кінцевий, тому є ймовірність не знайти ідеального кандидата за усіма вашими запитами (кожний з яких звужує коло пошуку). Однак залучивши спеціаліста з іншої країни можна отримати висококласного професіонала та ідеального співробітника.

Найняти людей за кордоном? Виклик прийнято!

МІФИ ПРО МІЖНАРОДНИЙ РЕКРУТМЕНТ

Навколо цього виду підбору персоналу існує ціла купа міфів, які можуть відлякувати тих, хто лише задумується про доцільність застосування міжнародного рекрутменту. Андрій навів деякі з них:

  1. Міжнародний рекрутмент – це складно. Він потребує локальної агенції з мережею контактів та експертизою
  2. Міжнародний рекрутмент – це багато подорожей. Частково це правда, але ваші подорожі будуть суттєво відрізнятись від туристичних
  3. Міжнародний рекрутмент – це дорого
  4. Міжнародний рекрутмент потребує особливих інструментів
  5. Міжнародний рекрутмент нічим не відрізняється від національного рекрутменту

Говорячи про передостанній пункт, Андрій зазначив: ефективні інструменти – ефективні всюди.

Найняти людей за кордоном? Виклик прийнято!

Але при цьому не можна вважати, що міжнародний рекрутмент ідентичний національному. Культурні відмінності, особливості законодавства, специфіка ринку, різні часові пояси тощо – все це накладає відбиток на процес пошуку співробітників.

Найняти людей за кордоном? Виклик прийнято!

ВИСНОВКИ

Міжнародний рекрутмент, який набуває дедалі більшої популярності через зміни у структурі світової економіки, вимагає більшого розуміння глобальних трендів та соціо-культурних особливостей. При цьому для успішного підбору людей за кордоном ключовою є підготовка та дослідження, такий пошук вимагає більш індивідуального і кастомізованого підходу практично на усіх етапах. І найголовніше: міжнародні пошуки – це неймовірний і захоплюючий досвід, який дозволяє вам розвиватись і виходити за рамки звичних уявлень. Проте, якщо ви не відчуваєте в собі достатньо сил для його реалізації – зверніться до провайдера послуги Executive Search, який знайде кращих кандидатів у 45 країнах світу.

Цікавитесь кращими HR-кейси роботодавців України? Тоді чекаємо на вас 13 червня, у четвер. Лариса Онипко, керівник проекту Премії HR-бренд Україна hh.ua | grc, розповість про те, як зараз українські компанії трансформують функцію HR та які digital-рішення використовують у рекрутингу, навчанні, оцінці персоналу та в комунікаціях бренда. Реєструйтесь на вебінар за посиланням.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии