Статьи

Змусьте ваше резюме «працювати»

Знаходитесь в пошуках нової роботи або тільки задумались про те, щоб змінити роботодавця? А можливо, ви лише почали себе професійно реалізовувати та шукайте перше місце роботи? Або мрієте про стажування чи роботу у міжнародній компанії?

На першому вебінарі для пошукачів експерти з hh.ua, Датагруп, adidas Ukraine та AIESEC Ukraine ділились стратегіями та лайфхаками складення ідеального резюме.

СИТУАЦІЯ НА РИНКУ ПРАЦІ

За словами керівника експертно-аналітичного центру hh.ua вже декілька років поспіль за кількістю вакансій на ринку праці України лідирують такі профсфери, як «Продажі», «IT, телеком», «Маркетинг». Досить активно шукають адміністративний персонал, спеціалістів виробництва та пропонують роботу спеціалістам-початківцям. Проте, не дивлячись на те, що наприклад, профсфера «Початок кар’єри» займає шосте місце за кількістю пропозицій про роботу, досить багато й бажаючих знайти тут роботу. Тому рівень конкуренції – важливий фактор, на який варто зважати при виборі спеціалізації. І ефективне резюме може допомогти здобути переваги в очах потенційного роботодавця та обійти інших претендентів на цікаву посаду.

РЕЗЮМЕ ОЧИМА РЕКРУТЕРА

Не знаєте, як скласти ідеальне резюме? Олександра Прилипко, керівник відділу підбору та адаптації персоналу Департаменту по роботі з персоналом «Датагруп», назвала формулу успіху у цьому питанні: «Ідеальне резюме = Індивідуальне резюме». І порадила при роботі над CV звернути увагу на його загальний вигляд, посилання на портфоліо/соціальні мережі, супровідний лист, важливі для пошукача умови.

Змусьте ваше резюме «працювати»

SOFT SKILLS & HARD SKILLS – НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Анастасія Ємець, провідний фахівець з підбору персоналу Adidas, впевнена, що Soft skills та цінності – запорука успіху. Спікер нагадала учасникам, що SOFT SKILLS – це комплекс неспеціалізованих, важливих для кар’єри навичок, які відповідають за успішну участь у робочому процесі, швидку адаптацію у колективі та з іншими людьми, високу продуктивність і які не пов’язані з конкретною предметною сферою діяльності. Це, наприклад, уміння ініціювати діалог, аргументувати та відстоювати свою позицію, уміння слухати співрозмовника, вести переговори, ефективно розподіляти час, вдало планувати та вчасно виконувати завдання, швидко шукати та надавати інформацію, уміння знаходити доцільні рішення, ставити перед собою цілі та досягати їх, швидко навчатися та запам’ятовувати великий об’єм інформації, здатність до емпатії.

Змусьте ваше резюме «працювати»

CV, ЯКЕ ВІДКРИВАЄ КОРДОНИ

Ліза Єрмакова, віце-президент з вихідних професійних стажувань в AIESEC у Києві, розповіла, як скласти резюме для міжнародних програм. Важлива складова такого CV – ідеальна англійська, адже яким би фахівцем ви не були, справа не дійде до співбесіди, якщо HR виявить помилки. Також, за словами Лізи, в міжнародних компаніях затребувані такі скілки, як відкритість до навчання, адаптивність, знання мов, волонтерство або діяльність в громадських організаціях.

Вже 19 червня, о 16:00 на новому вебінарі ми поговоримо про те, як шукати роботу, коли за плечима вже значний професійний стаж – як вигідніше описати його в резюме та які навички варто підтягнути, щоб залишатись «в тренді» та зацікавити роботодавців. А представники БФ «Життєлюб» розкажуть про тренд на вік та які переваги у співробітників 50+.

І пам’ятайте, що створення та розміщення резюме – важливий крок при пошуку роботи, проте не єдиний. Не забувайте ще переглядати відкриті вакансії та відгукувати на актуальні пропозиції.

Слідкуйте за нашими заходами в вашому персональному кабінеті пошукача на hh.ua, а також на сторінці в Facebook: hh.ua - сайт з пошуку роботи (HeadHunter Україна)

Вакансии дня

Комментарии