Статьи

7 простих лайфхаків, які пришвидшать ваш пошук роботи мрії з hh.ua

Скласти вдале резюме і розмістити його на job-сайті – лише півділа. Яким воно має бути, аби з-поміж тисячі кандидатів рекрутер запросив на співбесіду саме вас? Поділимось кількома хитрощами і секретами, за які ви скажете «спасибі».

Враховуйте стандарти

Перехожого зустрічають по одягу, кандидата – по CV. Як правило, hr-фахівці на перегляд резюме витрачають 2-3 хвилини. За цей час у вас є шанс потрапити у стопку відібраних, яким подзвонять. Саме тому при складанні резюме доцільно використовувати стандартну форму, аби рекрутер одразу бачив його ключові пункти (досвід роботи, навички тощо), а не шукав їх у полотні тексту. Дуже важливо, аби інформація в резюме була максимально повною та водночас стислою.

Нестандартної форми резюме – не найкраща ідея, якщо ви, звісно, не представник творчої професії. Інакше роботодавець може вирішити, що ви занадто екстравагантні і з вами буде важко співпрацювати. hh.ua врахував це, тому для того, щоб розмістити резюме на ресурсі, достатньо пройти просту процедуру реєстрації (в тому числі, за допомогою соцмереж), зазначити свої контактні дані та заповнити потрібні поля стандартної форми.

Пошукачі часто задаються питанням: скільки місць роботи вказувати в резюме. Звісно, якщо ви нечасто змінюєте роботу, проблеми вказати всі не виникне. Якщо ж ви бачите, що резюме виходить занадто довгим, є неписане правило: або зазначати три останні місця, або 10-річний досвід.

Читайте також:

Інші поради і рекомендації щодо складання ідеального резюме

Розмістити резюме

7 простих лайфхаків, які пришвидшать ваш пошук роботи мрії з hh.ua

Пам’ятайте про функцію оновлення

До якої сторінки в google ви доходите, коли шукаєте щось? Впевнені, що максимум до третьої. Так само чинять і рекрутери, переглядаючи резюме кандидатів на job-сайтах. При чому за статистикою роблять вони це зранку та після обіду. Аби потрапити в поле їх зору, користуйтесь функцією «оновлення резюме», яка дозволяє вивести його в топ-результатів пошуку. Ви можете робити це вручну до 4 разів на добу, або всього за 25 грн налаштувати сервіс «автооновлення резюме». При налаштуваннях майте на увазі, що час підключення функції співпадатиме з часом фактичного оновлення вашого резюме на сайті, тому рекомендуємо робити це зранку, коли рекрутери моніторять job-сайти у пошуку кандидатів.

Приверніть увагу до себе

Для цього зовсім необов’язково використовувати CAPS LOCK. Виділіться на фоні інших за допомогою функції «яскраве резюме» всього за 25 грн.

Маєте кілька спеціальностей? Продублюйте резюме

Часто буває так, що ви шукаєте роботу в одній сфері, але розглядаєте різні пропозиції та спеціальності в її межах. Наприклад, у сфері маркетингу ви можете претендувати і на позицію маркетолога, і SMM-менеджера, і копірайтера. На кожну із них у вас є потреба мати окреме резюме, у якому описано досвід та навички роботи, які адаптовані під конкретну позицію. Для цього й існує функція «дублювання резюме»: необхідні кнопка «дублювати» знаходиться у вкладці «Мої резюме». Натискаєте і змінюєте необхідні поля.

7 простих лайфхаків, які пришвидшать ваш пошук роботи мрії з hh.ua

Шукайте цікаві пропозиції самостійно

Не чекайте, доки вам зателефонують, проявляйте активність самі! Налаштуйте розсилку у налаштуваннях особистого кабінету – так ви будете отримувати підбірку цікавих вакансій прямо на пошту. Користуйтесь точним морфологічним пошуком hh.ua і шукайте вакансії за будь-якими запитами. Мрієте про роботу в конкретній компанії? Скористайтесь кнопкою «Я хочу тут працювати» на сторінці роботодавця і відправте резюме напряму. Переглядайте та відгукуйтесь на вакансії, пишіть супровідні листи та ходіть на співбесіди – і нехай знайдеться та сама робота вашої мрії.

Більше про налаштування видимості резюме та поради для пошуку роботи в пасивному режимі тут.

Вакансии дня

Комментарии