Статьи

Робота існує для тих, хто її (не) шукає

Ви працюєте, отримуєте непогану зарплату, ходите на корпоративи і наче все ок. Іноді подумуєте про зміни, але страх втратити стабільність бере гору над бажанням спробувати себе на новому місці. Однак, якщо ви наразі не перебуваєте в пошуку роботи, це не означає, що вона не може знайти вас. І для цього зовсім необов’язково складати резюме під вигаданим ім’ям.

Звільніть один вечір та прикладіть трішки зусиль – і ваші шанси отримати пропозицію, від якої неможливо відмовитись, значно зростуть.

ПОРАДА №1

Якщо ви мрієте про роботу в конкретній компанії, а відкритих вакансій немає – скористайтесь послугою «Я хочу тут працювати». Працює це так: на сторінці роботодавців на hh.ua у кутку є спеціальна кнопка, яка так і називається «Я хочу тут працювати». Натискаєте, відправляєте резюме напряму і опиняєтесь у кадровому резерві зацікавлених кандидатів HR-менеджера компанії мрії.

ПОРАДА №2

Стукайте – і вам відчинять. Переглядайте та відгукуйтесь на вакансії, які вас цікавлять, надсилайте резюме в компанії, в яких хочете працювати. Не маєте резюме? Пройдіть легку процедуру реєстрації на hh.ua та збережіть його. При необхідності його можна розмістити трьома мовами, роздрукувати чи завантажити прямо із сайту (кнопки знаходяться у правому верхньому кутку).

Для цього тисність Резюме 👉 Мої резюме 👉 Назва резюме 👉 У правому кутку побачите іконки мови, завантаження, друку та видалення

Якщо складання резюме чи супровідного листа ще досі викликають труднощі, прочитайте, як зробити їх ідеальними:

Як скласти резюме: наші поради пошукачам

Без досвіду роботи. Що писати в резюме студенту

Креативні резюме: чи добре це?

Про себе: як заповнити найбільш дивний розділ у резюме

10 речей, які не треба писати в супровідному листі

ПОРАДА №3

Не хочете, щоб поточний або інший роботодавець бачив ваше актуальне резюме на job-сайті? Налаштуйте його видимість або зробіть його анонімним, приховавши конкретні дані. У меню особистого кабінету пошукача на hh.ua (у лівому верхньому кутку) є можливість обрати один з 5 варіантів видимості:

✅ видно всьому інтернету

✅ не видно нікому (майте на увазі, якщо ви відгукнетесь на вакансію, потенційний роботодавець також не зможе переглянути ваше резюме)

✅ видно компаніям, які співпрацюють з hh.ua

✅ видно обраним компаніям (перелік обираєте самостійно)

✅ приховано від обраних компаній, видно решті (перелік обираєте самостійно)

✅ видно тільки за прямим посиланням

Для цього тисність Резюме 👉 Мої резюме 👉 Змінити видимість

ПОРАДА №4

Аби збільшити шанси на отримання пропозиції мрії, продублюйте своє резюме. Ні, це не просто для «копіювати-вставити». Це для того, щоб можна було адаптувати своє резюме під різні спеціальності або посади і відгукуватись на кожну з них. Для цього скористайтесь кнопкою «Дублювати» і змініть ті поля, які вважаєте за потрібне.

Тисність Резюме 👉 Мої резюме 👉 Дублювати

ПОРАДА №5

Користуйтесь розширеним пошуком. Особливість hh.ua – у точному морфологічному пошуці, який дозволяє знаходити вакансії, в тексті яких є конкретні слова чи фрази. Для вас принциповою умовою роботи є вільний графік? Знайдіть відповідні пропозиції за допомогою пошуку вакансій.

Кнопка розширеного пошуку знаходиться у верхній панелі біля кнопки Знайти 👉

ПОРАДА №6

Налаштуйте розсилку. Інакше ви просто не дізнаєтесь про появу бажаних вакансій. Потрібна кнопка – у налаштуваннях вашого кабінету (в правому верхньому кутку).

Для цього тисність своє ім'я у правому кутку 👉 Розсилки

Пасивний пошук – теж пошук. Не спробуєте – не дізнаєтесь. То ж нехай хедхантери роботи мрії вас вполюють!

Вакансии дня

Комментарии