Статьи

Нові комірці

Багатьом знайома класифікація осіб найманої праці за кольорами комірців. І з недавніх пір експерти говорять про появу так званих «нових комірців».

Фахівці Міжнародного порталу hh.ua розібрались, що являє собою нова категорія та чи є її представники серед українських пошукачів.

Загалом прийнято виділяти сині (робітничий персонал), білі (офісні співробітники), сірі (працівники галузей соціальної інфраструктури), коричневі (робітники сфери обслуговування), золоті (ТОП-менеджмент) комірці тощо. Така класифікація склалась історично відповідно до кольору уніформи, яку носили робітники, а деякі категорії були вигадані за аналогією до ідіоматичного звороту. Але подібна кольорова диференціація – поняття досить умовне, і часто приналежність особи до певної категорії розмита.

З недавніх пір почали говорити про появу «нових комірців».

Аналіз бази вакансій та резюме hh.ua показує, що потреба в IT-фахівцях справді досить висока. Так, дана галузь посідає друге місце у ТОП-5 найбільш затребуваних роботодавцями сфер за 2018 рік, а кількість вакансій, розміщених у ній, складає 16% від усіх пропозицій про роботу. Активно поводяться й пошукачі галузі «IT, телеком». Ними було розміщено 9% резюме від загальної кількості бази hh.ua.

Якщо аналізувати пропозиції про роботу для IT-фахівців більш детально, то можна констатувати: вимоги щодо наявності вищої освіти в них фігурують не часто. Так, лише у 19,6% від усіх вакансій у цій галузі зазначається, що серед співробітників компанії хочуть бачити осіб із дипломом.

Нові комірці

Але, незважаючи на ліберальне ставлення роботодавців до IT-фахівців у питанні наявності вищої освіти, 85% кандидатів, що розмістили свої резюме на сайті hh.ua, її мають.

Нові комірці

Підкріплюють свої знання IT-фахівці й додатковими навчальними програмами. Саме фахівці цієї галузі лідирують за наявністю сертифікатів про проходження різноманітних онлайн-курсів. Так, кожен третій пошукач, який відзначив дану опцію у своєму резюме, шукає роботу в сфері «IT, телеком». Роботодавці у цій галузі цілком підтримують прагнення співробітників до підвищення кваліфікації. Майже 25% вакансій, де зазначається про наявність системи корпоративної освіти, припадають саме на сферу «IT, телеком».

Проте варто зазначити, що загалом на ринку праці ставлення українських роботодавців до кандидатів без формальної освіти неоднозначне. Одне з минулих досліджень hh.ua показало: для кожного п’ятого роботодавця рівень освіти кандидата не має значення. Решта так чи інакше цікавляться цим питанням. Але цінується роботодавцями й додаткова освіта. Лише троє зі ста не беруть до уваги курси й тренінги, які пройшов кандидат. Понад половина особливо цінує додаткову освіту, якщо вона має відношення до посади й очікуваної роботи.

Проте ситуація на ринку праці не стоїть на місці: компанії активно борються за таланти, а бізнес загалом вчиться мислити стратегічно. Тому є підстави вважати, що вирішальна роль досвіду та компетенцій збільшуватиметься, а корпоративні програми навчання ставатимуть усе більш розповсюдженим явищем.

Вакансии дня

Комментарии