Статьи

Закінчення року на ринку праці України: тенденції 2018 і прогнози на майбутнє

Спільний проект «Сегодня» і HeadHunter Україна

Затишшя

Затишшя на ринку праці, яке почалося ще в листопаді 2018-го, триває. Більшість компаній були зайняті підбиттям підсумків і формуванням планів на 2019 рік, кажуть в експертно-аналітичному центрі Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна. Помітних змін в структурі пропозицій на ринку праці за цей період не сталося. І не передбачається до лютого 20190го, коли після остаточного затвердження бюджетів бізнес активізується в пошуку співробітників.

Закінчення року на ринку праці України: тенденції 2018 і прогнози на майбутнєНезначний спад (в межах 1%) відзначаємо у сферах "Продаж", "Транспорт, логістика", "Маркетинг, реклама, PR", "IT, телеком", "Початок кар'єри, студенти", – говорить Юлія Дрожжина, керівник експертно -аналітичні центру hh.ua. – На тлі осені невеликий приріст частки вакансій (в межах 1%) продемонстрували "Банки, інвестиції, лізинг", "Будівництво, нерухомість", "Робочий персонал", "Наука і освіта". Трохи активніше оновлювали вакансії роботодавці Київської, Запорізької та Полтавської областей".
Юлія Дрожжина, керівник експертно-аналітичного центра HeadHunter Україна

Дефіцит у розквіті

«Кінець року продемонстрував один з головних сучасних трендів – гострий дефіцит робочої сили», — каже Тетяна Скачко, директор HR-провайдера Smart Solutions.

«На ринку праці сьогодні найбільше не вистачає водіїв, підсобних робітників, продавців і трактористів». Такі дані надає Держслужба статистики України.

Закінчення року на ринку праці України: тенденції 2018 і прогнози на майбутнє

«Зазвичай кандидати при ухваленні рішення про нову роботу мають кілька пропозицій на руках, — каже експерт. — Рік був більш успішним для здобувача, ніж для роботодавця". Тому роботодавці готові переглянути рівень зарплати і зробити знижку на відсутність якоїсь компетенції, якщо кандидат затребуваний і підходить компанії. Найчастіше роботодавець готовий закрити очі на відсутність профільної освіти (виняток – фармацевтична сфера, виробництво, будівництво та юриспруденція)».

Закінчення року на ринку праці України: тенденції 2018 і прогнози на майбутнє
Пропозиції від роботодавців: як зміниась ситуація за місяць і рік

Зростання заробітних плат і щедрий соцпакет

Основні підвищення зарплат припадають на ІТ-фахівців.

«Програмісти в Києві з досвідом роботи від 2 до 5 років в середньому отримують близько 55 тис. грн, — каже Скачко. — Середня ж зарплата в Україні під кінець року становила 9161 грн. У сільському господарстві – понад 8 тис. грн, у промисловості – 10 тис. грн, а у фінансовій та страховій сферах – понад 16 тис. грн».

Закінчення року на ринку праці України: тенденції 2018 і прогнози на майбутнє

На соцпакети теж не скупляться: найчастіше нових співробітників заманюють на медичне страхування, оплачувані курси англійської мови і корпоративні обіди.

З 1 січня підвищилася мінімальна зарплата (до 4173 з 3723 грн). Адже підвищення навіть до 3200 грн роботодавці спочатку сприйняли як крах.

«Треба було дати імпульс детінізації зарплат і гідного ставлення до працюючих», — зазначає Дмитро Олійник, голова Ради Федерації роботодавців України. В результаті 25% зростання середньої заробітної плати за минулий рік – це результат боротьби роботодавців за кадри, говорить він.

«При зростанні економіки менш ніж на 3% роботодавець брав гроші на це з внутрішніх резервів. Але ринки не зростають, продуктивність праці теж. Щоб зарплата так само зростала 2019 року, потрібен активний ріст економіки», — пояснює Олійник.

Закінчення року на ринку праці України: тенденції 2018 і прогнози на майбутнє

Бізнес стоїть перед дилемою: дати співробітникам роз'їхатися або дати зарплату, яку об'єктивно не може собі дозволити. «Потрібно, щоб інвестиції хоча б перестали з країни йти! Необхідно чинне Експортно-кредитне агентство», — вважає глава СФРУ. А ще – дозволити компаніям вільно наймати тих, кого вони вважають за потрібне. Світ сьогодні дуже конкурентний, в ЄС надзвичайно швидко змінюється законодавство про трудову міграцію. У Німеччині скоро робочу візу видаватимуть на півроку без запрошень. У Польщі, бачачи загрозу відтоку українських мігрантів на Захід, готують нові проекти для їх утримання.

«Заходів з лібералізації трудової міграції вживають Чехія, Угорщина і практично всі наші країни-сусіди, — каже Дмитро. — А однією з провідних машинобудівних компаній України, щоб прийняти на роботу фахівця з Німеччини, довелося пройти всі кола пекла і затвердження квоти в Кабміні».

Вакансии дня

Комментарии