Статьи

Як українці сприймуть ініціативу щодо 4-денного робочого тижня

Нещодавно на економічному форумі в Давосі була озвучена рекомендація переходити на 4-денний робочий тиждень. Основні аргументи авторів – при зниженні тривалості робочого часу люди можуть ефективніше зосередити увагу, а якість і продуктивність при цьому зростатимуть. До того ж, за словами психолога Вортонської школи бізнесу Адама Гранта (США), співробітники лояльніші до організацій, які готові проявити гнучкість щодо їх життя поза роботою.

Згідно опитування HeadHunter Україна, більшість респондентів вважає найкомфортнішим такий графік, при якому людина самостійно регулює свою зайнятість.

Так, на момент проведення дослідження 82% респондентів зазначили, що працюють за 5-денним графіком. Тільки 2% працюють 4 дні на тиждень. 6% працюють у режимі шестиденки. 5% – позмінно. 3% – самостійно регулюють свій робочий графік. Решта 2% відзначили варіант «інше». Одностайності у питанні, який графік учасники вважають найкомфортнішим, немає. Проте є три формати, які найбільш комфортні для значної кількості респондентів: графік, при якому людина самостійно регулює свою зайнятість (41%), 4-денний (30%) та 5-денний (25%).

Як українці сприймуть ініціативу щодо 4-денного робочого тижня

Ті, хто надає перевагу самостійному регулюванню робочого графіку, зазначають: плюси закладені уже у самому формулюванні. Адже можна самостійно вирішувати, коли працювати, а коли займатися особистими питаннями. І не потрібно відсиджувати робочі години, коли фактичної роботи немає.

Як українці сприймуть ініціативу щодо 4-денного робочого тижня

Серед аргументів на користь 4-денного робочого тижня – ідеальне співвідношення роботи та дозвілля. За словами респондентів, третій вихідний дозволив би відвідати державні інстанції, які працюють 5 днів, приділити час вирішенню особистих питань, відпочити і відновити сили. З іншого боку, можливість відпочити збільшила б ефективність у робочі дні.

Але варто зазначити, що є прихильники і у традиційного 5-денного робочого тижня. Адже, за словами респондентів, такий графік дисциплінує, а також він зручний для комунікації з клієнтами. Ті, хто не встигає виконувати всі завдання у 5-денний термін, навіть волів би про 6-дений робочий тиждень, проте кількість таких респондентів невелика.

Як українці сприймуть ініціативу щодо 4-денного робочого тижня

Таким чином, можемо зробити висновок, що співробітникам часто не вистачає часу для вирішення особистих питань. І, значить, ініціатива, озвучена в Давосі, прийшлась би більшості українських працівників до душі.

Вакансии дня

Комментарии