Статьи

Номінація від «BRAIN SOURCE INTERNATIONAL» – «Fast Way To Reach The Stars»

Номінація від «BRAIN SOURCE INTERNATIONAL» – «Fast Way To Reach The Stars»

Цього року стратегічним партнером щорічної події «Премія HR-бренд Україна» стала компанія «Brain Source International», а CEO компанії Кривокоритов Андрій – увійшов до складу журі конкурсу.

Компанія «Brain Source International» вже не вперше підтримує «Премію HR-Бренд Україна» і традиційно ініціює спеціальну тематичну номінацію.

Цього року «Brain Source International» очолює спеціальну тематичну номінацію «Fast Way To Reach The Stars»:

Номінація розглядає проекти, які спрямовані та націлені на найголовніший ресурс і капітал усіх компаній, на базис і основу – ЛЮДЕЙ.

Номінація від «BRAIN SOURCE INTERNATIONAL» – «Fast Way To Reach The Stars»«Ми відзначаємо ті проекти, в яких співробітники мають реальну можливість стрімкого кар'єрного росту завдяки наявності в компанії прозорої системи професійного і кар'єрного просування».
«Brain Source Inernational»

«Fast Way To Reach The Stars» – це саме та номінація, що дає можливість знайти і побачити в проектах надихаючий приклад сильних ідей, які дозволяють стати реальністю та успіхом. Дослідити і простежити в унікальному конкурсі HR-кейсів актуальні тенденції та нові ефективні ідеї, що з'являються в HR-сфері, а також дають можливість детально вивчити ті HR-інструменти, які компанії-лідери використовували протягом останнього року у своїй діяльності.

В системі оцінки номінації розглядаються роботи, які залучають і надихають своїх співробітників до щоденної та кропіткої праці – жити спільною ідеєю, мрією.

Номінація від «BRAIN SOURCE INTERNATIONAL» – «Fast Way To Reach The Stars»«Брейн Сорс Інтернешнл» – найбільша мережа у країнах нової Європи, що спеціалізується на підборі керівників вищої та середньої ланки бізнесу (Executive Search) і надає широкий спектр HR-послуг мультинаціональним компаніям на ринках, що розвиваються. Наша головна перевага в тому, що ми працюємо швидше, ніж більшість наших конкурентів в області пошуку керівників. Як правило, нам потрібно до трьох тижнів для того, аби надати нашим клієнтам короткий список кваліфікованих кандидатів.
«Брейн Сорс Інтернешнл»
Вакансии дня

Комментарии